Porsche, NASCAR i akrobacje

Odkrywamy kolejne atrakcje edycji specjalnej VERVA Street Racing – Top Gear Live. Czwarta w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce zbliża się wielkimi krokami!

Piękne modelki na pokazie bielizny

Być może nie był to pierwszy pokaz na obiekcie sportowym, ale z całą pewnością pierwszy pokaz mody na Stadionie Narodowym. 

Nowe technologie, większe możliwości

Jedna trzecia odwiedzających Polskę gości to turyści biznesowi. Jak zaoferować im właściwy standard pracy, jak przyciągnąć nowych – to pytania, na które odpowiedzi znaleźć można było w trakcie drugiego Dnia Otwartego Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym. 

Nasz milionowy gość!

Pani Anna z Warszawy, która na piątkowy mecz Polska-Czarnogóra wybrała się z całą rodziną, okazała się milionowym gościem na Stadionie Narodowym w 2013 roku.

Trening Polish Soccer Skills

Po raz pierwszy w historii dzieci będą miały okazję trenować na płycie Stadionu Narodowego. 7 września, dzień po meczu Polska – Czarnogóra zawodnicy Polish Soccer Skills wezmą udział w treningu, który odbędzie się na tej samej murawie, na której zagra reprezentacja Polski.

Milion - to już dziś!

Już dziś, na meczu Polska-Czarnogóra na Stadionie Narodowym pojawi się milionowy gość w 2013 roku!

1 dzień do miliona!

Rekordową frekwencję osiągnęliśmy nie tylko dzięki wielkim imprezom. Odwiedzacie nas codziennie, zwiedzając Stadion z przewodnikiem, uprawiając miejskie sporty lub relaksując się na leżakach i huśtawkach na naszym terenie.

Kilka dni bez wycieczek

W związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska-Czarnogóra przez kilka dni nie będą odbywały się wycieczki po Stadionie Narodowym.

2 dni do miliona!

Orange Warsaw Festival, Targi Książki, Piknik Naukowy - na kolejnych tegorocznych imprezach organizowanych na Stadionie Narodowym biliśmy rekordy frekwencji.

Zagraj na Stadionie Narodowym

Już 10 września będziecie mogli Państwo rozegrać własny mecz piłkarskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie.