Archiwum 2013

12 września 2013
Porsche, NASCAR i akrobacje

Odkrywamy kolejne atrakcje edycji specjalnej VERVA Street Racing – Top Gear Live. Czwarta w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce zbliża się wielkimi krokami!

10 września 2013
Piękne modelki na pokazie bielizny

Być może nie był to pierwszy pokaz na obiekcie sportowym, ale z całą pewnością pierwszy pokaz mody na Stadionie Narodowym. 

09 września 2013
Nowe technologie, większe możliwości

Jedna trzecia odwiedzających Polskę gości to turyści biznesowi. Jak zaoferować im właściwy standard pracy, jak przyciągnąć nowych – to pytania, na które odpowiedzi znaleźć można było w trakcie drugiego Dnia Otwartego Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym. 

08 września 2013
Nasz milionowy gość!

Pani Anna z Warszawy, która na piątkowy mecz Polska-Czarnogóra wybrała się z całą rodziną, okazała się milionowym gościem na Stadionie Narodowym w 2013 roku.

06 września 2013
Trening Polish Soccer Skills

Po raz pierwszy w historii dzieci będą miały okazję trenować na płycie Stadionu Narodowego. 7 września, dzień po meczu Polska – Czarnogóra zawodnicy Polish Soccer Skills wezmą udział w treningu, który odbędzie się na tej samej murawie, na której zagra reprezentacja Polski.

06 września 2013
Milion - to już dziś!

Już dziś, na meczu Polska-Czarnogóra na Stadionie Narodowym pojawi się milionowy gość w 2013 roku!

05 września 2013
1 dzień do miliona!

Rekordową frekwencję osiągnęliśmy nie tylko dzięki wielkim imprezom. Odwiedzacie nas codziennie, zwiedzając Stadion z przewodnikiem, uprawiając miejskie sporty lub relaksując się na leżakach i huśtawkach na naszym terenie.

04 września 2013
Kilka dni bez wycieczek

W związku z organizacją meczu piłki nożnej Polska-Czarnogóra przez kilka dni nie będą odbywały się wycieczki po Stadionie Narodowym.

04 września 2013
2 dni do miliona!

Orange Warsaw Festival, Targi Książki, Piknik Naukowy - na kolejnych tegorocznych imprezach organizowanych na Stadionie Narodowym biliśmy rekordy frekwencji.

03 września 2013
Zagraj na Stadionie Narodowym

Już 10 września będziecie mogli Państwo rozegrać własny mecz piłkarskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie.