Archiwum 2013

03 września 2013
3 dni do miliona!

Ponad 160 tys. kibiców, ponad 200 tys. fanów muzyki, ponad 360 tys. uczestników wydarzeń społecznych - już tylu z Was bawiło się na całostadionowych imprezach zorganizowanych w tym roku!

02 września 2013
Oferta świąteczna już dostępna!

W tym roku to Ty zaskocz Świętego Mikołaja i... już teraz zaproś swoich Klientów na Stadion Narodowy!!!

02 września 2013
Najbardziej kolorowy bieg w Warszawie

Dereszowska, Kamińska, Stankiewicz, Kępka, Sokół i inni wspierają niepełnosprawnych w ColorFun5km! - Bieganie może być dla wszystkich, nie tylko dla sprawnych fizycznie, ale też dla tych o ograniczonej sprawności – Anna Dereszowska, jedna z ambasadorek prze_biegu.

02 września 2013
Wspólny Narodowy - spotkania z mieszkańcami!

Projekt Wspólny Narodowy wszedł właśnie w decydującą fazę – rozpoczynamy spotkania z mieszkańcami!

01 września 2013
Noc pełna atrakcji

Prawie 1000 osób uczestniczyło w wyjątkowym nocnym zwiedzaniu, które odbyło się na Stadionie Narodowym wczoraj i tydzień temu. Na tej niezwykłej trasie wycieczkowej zobaczyć można było niedostępne na co dzień miejsca.

30 sierpnia 2013
Zielony Stadion Narodowy

Obiekt wybudowany na potrzeby Euro 2012 kojarzy się głównie z imprezami masowymi: sportowymi – mecze piłki nożnej, futbolu amerykańskiego; koncertami gwiazd muzyki rozrywkowej; czy wydarzeniami kulturalnymi – 17. Piknik Naukowy, IV Warszawskie Targi Książki, Noc Muzeów.

30 sierpnia 2013
Noc z gwiazdami na Narodowym

Już w najbliższy weekend druga w tym roku noc wyjątkowych atrakcji na Stadionie Narodowym! Motywem przewodnim tego wieczoru na Stadionie będą gwiazdy, zarówno te świecące na wieczornym niebie, jak i te śpiewające na Narodowym podczas koncertów.

28 sierpnia 2013
PZU sponsorem Maratonu Warszawskiego

PZU został partnerem Maratonu Warszawskiego – największego biegu maratońskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma będzie wspierała jubileuszowy 35. Maraton Warszawski jako sponsor tytularny wydarzenia.

23 sierpnia 2013
O grach na Narodowym

Game Industry Trends 2013 będzie trzecią edycją konferencji organizowanej w Warszawie przez NoNoobs poświęconej rynkowi gier wideo – tak w Polsce, jak i na świecie.

22 sierpnia 2013
Nocne zwiedzanie na Narodowym

Już w najbliższy weekend noc wyjątkowych atrakcji na Stadionie Narodowym! Zwiedzający zobaczą miejsca, które na co dzień nie są dostępne – m.in. garderobę artystów przybywających na koncerty czy oryginalną Lożę Kryształową.