Nocne zwiedzanie na Narodowym

Już w najbliższy weekend noc wyjątkowych atrakcji na Stadionie Narodowym! Zwiedzający zobaczą miejsca, które na co dzień nie są dostępne – m.in. garderobę artystów przybywających na koncerty czy oryginalną Lożę Kryształową. 

Spektakularne `The Wall` Watersa

"Niesamowite przeżycie" - komentowali fani. Roger Waters wystąpił 20 sierpnia 2013 roku na Stadionie Narodowym ze swoim spektakularnym show "The Wall".

Ostatnia pula biletów na Top Gear Live

Ruszyła sprzedaż ostatniej już puli biletów na sektory G na Top Gear Live Stadionie Narodowym!

Roger Waters - informator

Roger Waters wystąpi 20 sierpnia 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie na koncercie w ramach wielkiej trasy koncertowej po Europie "The Wall Live". Oto zestaw praktycznych informacji niezbędnych dla każdego fana.

Rydwany ze skuterów na Top Gear Live

Wyścigi rydwanów zbudowanych na bazie skuterów i pokaz samochodowego curlingu urozmaicą motoryzacyjny spektakl Top Gear Live, który stanie się częścią czwartej edycji VERVA Street Racing.

Gwiazdy serialu Polsatu na Narodowym

Aktorzy Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek gościli dziś na Stadionie Narodowym na planie nowego serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata".

Gasimy elewację na noc spadających gwiazd!

Jak co roku w nocy z 12 na 13 sierpnia przypada maksimum Perseidów - jednego z najbardziej znanych rojów meteorów. Można ich wtedy zobaczyć ok. 100 na godzinę! Widoczność będzie tym lepsza, że specjalnie dla Was gasimy światła!

"Gwiazdy Dobroczynności" na Stadionie Narodowym

Anna Cieślak, Natalia Kukulska i Magdalena Różdżka gościły na Stadionie Narodowym na nagraniu w ramach akcji "Gwiazdy Dobroczynności".

Turyści wybierają Stadion Narodowy

Warszawę odwiedziła w lipcu rekordowa liczba turystów. Stadion Narodowy był jednym z najpopularniejszych miejsc do zwiedzania!

Richard Hammond zaprasza na Top Gear Live!

Richard Hammond, gwiazda kultowego programu motoryzacyjnego Top Gear, osobiście zaprasza Polaków na wielkie show! Specjalna edycja VERVA Street Racing już 21 września.