Archiwum 2013

21 sierpnia 2013
Spektakularne `The Wall` Watersa

"Niesamowite przeżycie" - komentowali fani. Roger Waters wystąpił 20 sierpnia 2013 roku na Stadionie Narodowym ze swoim spektakularnym show "The Wall".

19 sierpnia 2013
Ostatnia pula biletów na Top Gear Live

Ruszyła sprzedaż ostatniej już puli biletów na sektory G na Top Gear Live Stadionie Narodowym!

18 sierpnia 2013
Roger Waters - informator

Roger Waters wystąpi 20 sierpnia 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie na koncercie w ramach wielkiej trasy koncertowej po Europie "The Wall Live". Oto zestaw praktycznych informacji niezbędnych dla każdego fana.

14 sierpnia 2013
Rydwany ze skuterów na Top Gear Live

Wyścigi rydwanów zbudowanych na bazie skuterów i pokaz samochodowego curlingu urozmaicą motoryzacyjny spektakl Top Gear Live, który stanie się częścią czwartej edycji VERVA Street Racing.

13 sierpnia 2013
Gwiazdy serialu Polsatu na Narodowym

Aktorzy Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek gościli dziś na Stadionie Narodowym na planie nowego serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata".

12 sierpnia 2013
Gasimy elewację na noc spadających gwiazd!

Jak co roku w nocy z 12 na 13 sierpnia przypada maksimum Perseidów - jednego z najbardziej znanych rojów meteorów. Można ich wtedy zobaczyć ok. 100 na godzinę! Widoczność będzie tym lepsza, że specjalnie dla Was gasimy światła!

09 sierpnia 2013
"Gwiazdy Dobroczynności" na Stadionie Narodowym

Anna Cieślak, Natalia Kukulska i Magdalena Różdżka gościły na Stadionie Narodowym na nagraniu w ramach akcji "Gwiazdy Dobroczynności".

08 sierpnia 2013
Turyści wybierają Stadion Narodowy

Warszawę odwiedziła w lipcu rekordowa liczba turystów. Stadion Narodowy był jednym z najpopularniejszych miejsc do zwiedzania!

08 sierpnia 2013
Richard Hammond zaprasza na Top Gear Live!

Richard Hammond, gwiazda kultowego programu motoryzacyjnego Top Gear, osobiście zaprasza Polaków na wielkie show! Specjalna edycja VERVA Street Racing już 21 września.

07 sierpnia 2013
Goście z całego świata na Stadionie Narodowym

Przygotowania do szczytu klimatycznego COP 19 na Stadionie Narodowym idą pełną parą. W ostatnich dniach odwiedzili nas przedstawiciele takich krajów jak Katar, Meksyk, Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania.