Archiwum 2014

30 grudnia 2014
Wielki żużel na Stadionie Narodowym

Po piłce nożnej, siatkówce, a także lekkoatletyce obiekt, który wzbudza zachwyt wszystkich Polaków 18 kwietnia będzie gościć najlepszych żużlowców podczas oficjalnych indywidualnych mistrzostwach świata.

23 grudnia 2014
Międzynarodowe pokazy pirotechniczne na Stadionie Narodowym!

6 000 ładunków wystrzelonych w powietrze, cztery widowiskowe spektakle, niesamowita muzyka i teatr ognia – to wszystko już we wrześniu 2015 roku w Warszawie. Stadion Narodowy i International Fireworks Festival zapraszają na najpotężniejsze widowisko pirotechniczne w Polsce! Bilety już w sprzedaży.

22 grudnia 2014
Teatr XL zaprasza na stadion

Stadion Narodowy i Teatr XL wspólnymi siłami tworzą pierwszy na świecie teatr na arenie sportowej.

17 grudnia 2014
Rekordowa frekwencja na Zimowym Narodowym!

Druga edycja Zimowego Narodowego nie przestaje zaskakiwać – tylko w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tys. biletów! To o 15 tys. więcej niż podczas całej pierwszej edycji imprezy.

15 grudnia 2014
Radwańska odwiedziła Narodowy

Agnieszka Radwańska pojawiła się na Stadionie Narodowym w ramach konferencji, podczas której ogłoszono, że tenisistka będzie liderką reprezentacji Polski w występie w Grupie Światowej rozgrywek Fed Cup by BNP Paribas.

12 grudnia 2014
Po pięciu długich latach ACϟDC ponownie w Polsce!

ACϟDC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszech czasów. Grupa założona w Sydney przez Angusa i Malcolma Youngów posiada styl nie do podrobienia, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej.

12 grudnia 2014
"Violetta Live" w sierpniu na Narodowym

W związku z niebywałą popularnością marcowych koncertów w Łodzi, w sierpniu 2015 r. międzynarodowe tournée "Violetta Live" przyjedzie do Warszawy i Krakowa. Bilety na koncerty w Łodzi zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilku godzin od otwarcia sprzedaży.

11 grudnia 2014
"Choinki Jedynki" na stadionie

XIII akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" pod patronatem Pani Anny Komorowskiej zagości w najbliższą sobotę 13 grudnia na Stadionie Narodowym w pobliżu Warszawskiego Jarmarku Świątecznego.

11 grudnia 2014
Sylwester 2014 na błoniach Narodowego

Warszawa kolejny raz zaprasza na miejską zabawę sylwestrową na błoniach Stadionu Narodowego. Od godziny 21.00 będziemy bawić się koncertowo z Hey, Arturem Rojkiem i Budką Suflera. Gwiazdami wieczoru będą: Dash Berlin i Jason Derulo.

10 grudnia 2014
Twój Pakiet VIP na Kings On Ice

"Kings on Ice" to najbardziej kochani i nagradzani łyżwiarze figurowi na świecie, którzy podczas występu prezentują swoje zwycięskie programy z najważniejszych konkursów jazdy figurowej na świecie.