Twój Pakiet Premium na Kings On Ice

"Kings on Ice" to najbardziej kochani i nagradzani łyżwiarze figurowi na świecie, którzy podczas występu prezentują swoje zwycięskie programy z najważniejszych konkursów jazdy figurowej na świecie.

Teatralnie na Narodowym

Blisko 400 osób pojawiło się na stadionowej premierze sztuki "Lekarz mimo woli" Teatru XL, który na początku grudnia przeprowadził się na Stadion Narodowy.

Mikołaje na motocyklach spełniali życzenia

Już po raz kolejny ulicami Warszawy przejechała niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. Barwny korowód wystartował spod Stadionu Narodowego.

Warszawski Jarmark Świąteczny

Warszawski Jarmark Świąteczny stanął w ramach Zimowego Narodowego przed Stadionem Narodowym!

Konkurs: "Wskocz na bilet"

Jesteś częstym bywalcem skate parku na Narodowym? Pochwal się nie tylko swoimi trickami – rusz głową i wyślij nam swoją autorską grafikę a my wrzucimy ją na bilet.

Olimpijczycy na Zimowym Narodowym

- Dla Stadionu Narodowego najważniejszą sprawą jest wielofunkcyjność dająca wiele możliwości. Trzeba wtkorzystać te pomysły, które mamy, bo możliwości jest naprawdę bardzo dużo, tylko wyobraźnia nas ogranicza - mówił mistrz olimpijski Zbigniew Bródka podczas Olimpijskiego Dnia na Narodowym.

Bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

W chwili obecnej w sprzedaży pozostało około 2,2 tys. biletów VIP na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Aktualnie w systemie KupBilet.pl nie ma wolnych pozostałych biletów.

Hołowczyc: Grand Prix na Narodowym? Nie można tego przegapić!

Rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem – polskim kierowcą rajdowym

Teatr na Stadionie Narodowym! Nowa jakość kultury

Stadion Narodowy i Teatr XL wspólnymi siłami stworzą pierwszy na świecie teatr na arenie sportowej. Specjalny pokaz spektaklu "Lekarz mimo woli" już 5 grudnia o godzinie 19:00. Bilety dostępne w sprzedaży od 26 listopada na stronie internetowej Teatru XL.

Studia FIFA/CIES już w Polsce

Ekstraklasa S.A. została partnerem merytorycznym najbardziej prestiżowych studiów podyplomowych z zarządzania w sporcie w Polsce.