Archiwum 2014

14 sierpnia 2014
Kącik dla dzieci podczas Super Meczu

Wybierasz się na Super Mecz z małym dzieckiem? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeżeli Twoje dziecko będzie zmęczone, możesz je zostawić pod opieką profesjonalistów w naszym kąciku dla najmłodszych.

14 sierpnia 2014
Audiodeskrypcja podczas Super Meczu

W sobotę na Stadionie Narodowym Real Madryt i Fiorentina rozegrają Super Mecz! Tradycyjnie dla wszystkich fanów piłki nożnej dostępna będzie bezpłatna usługa audiodeskrypcji.

13 sierpnia 2014
Parking na Super Mecz

W sobotę 16 sierpnia 2014 roku na murawie Stadionu Narodowego zmierzą się Real Madryt i Fiorentina. Super Mecz po raz pierwszy zagości na Narodowym. Wychodząc na przeciw gościom wydarzenia, udostępniamy specjalny parking na błoniach stadionu.

13 sierpnia 2014
Windsurfingowe wiatraki odpalone!

Środa pod znakiem wiatru i wody! A to za sprawą czterech wielkich wiatraków, które stanęły w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. Już we wrześniu na Stadionie Narodowym pojawią się 34 takie urządzenia. To właśnie one wygenerują wiatr niezbędny do urządzenia Halowych Mistrzostwach Świata PWA w Windsurfingu.

13 sierpnia 2014
Wyjątkowa oferta w dla fanów lekkoatletyki

Bilety tańsze o połowę na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej w specjalnej ofercie z okazji Mistrzostw w Lekkiej Atletyce w Zrychu! Pula promocyjnych biletów jest ograniczona.

12 sierpnia 2014
Twoja loża VIP na mecz!

Już 30 sierpnia 2014 roku Stadion Narodowy będzie miejscem wyjątkowego sportowego spotkania, które dostarczy niemałych emocji wszystkim fanom piłki siatkowej. Co zrobić, aby emocje były jeszcze większe? Skorzystaj z naszej oferty dla najbardziej wymagajacych kibiców!

12 sierpnia 2014
Innowacyjnie na Narodowym

II edycja Targów Nauki i Kooperacji odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniach 9-10 września 2014 roku.

12 sierpnia 2014
Agencja Polish Sport Promotion dementuje plotki

Organizator Super Meczu pomiędzy klubami Real Madryt a ACF Fiorentina dementuje wszelkie pogłoski na temat rzekomego udziału w Super Meczu drużyny Legii Warszawa, zamiast drużyny ACF Fiorentina.

11 sierpnia 2014
Nowa pula biletów na VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym!

Tylko kilka tygodni pozostało do VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Już 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe w czasie 3-godzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party!

08 sierpnia 2014
Wakacyjne bezpłatne treningi

Bieganie jest dla każdego. Można się o tym przekonać podczas bezpłatnych sesji treningowych dla początkujących i zaawansowanych biegaczy prowadzonych do końca lata przez profesjonalnych trenerów ze Sklepu Biegacza, 12tri.pl, Triclub.pl i Obozybiegowe.pl.