Archiwum 2014

08 sierpnia 2014
Weź udział w wyjątkowej sztafecie

05 sierpnia 2014
Na Narodowym będzie flyboard

Czym właściwie jest flyboard i jak działa? To urządzenie zasilane strumieniem wody, dzięki której człowiek unoszony jest w górę! Zobaczycie to podczas Festiwalu Sportów Wodnych, czyli trzeciego dnia Windsurfingu na Narodowym. Impreza już we wrześniu.

02 sierpnia 2014
Mistrzowie pływali w Łebie

Trzeci dzień windsurfingowego roadshow za nami. Dzisiaj byliśmy w Łebie, gdzie odbywał się Puchar Europy w klasie Formula Windsurfing.

01 sierpnia 2014
Roadshow dotarło do szkółki Molo Surf

Kolejny dzień naszej zabawy! Dzisiaj byliśmy w szkółce Molo Surf. Ze względu na upał i bezwietrzną aurę, zdecydowaliśmy o przeniesieniu części zabaw i animacji na płytkie wody Zatoki Puckiej.

01 sierpnia 2014
Pierwszy dzień Roadshow za nami!

Pierwsze kilometry windsurfingowego Roadshow przejechane. Wczoraj odwiedziliśmy szkółkę BayWind w Gdyni. Znamy też już pierwszą osobę, która spotka się z Bjoernem Dunkerbeckiem podczas „Windsurfingu na Narodowym”.

31 lipca 2014
Konkurs: windsurfing z Dunkerbeckiem

Wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów windsurfingu! To jedyna okazja, by zdobyć bilet umożliwiający spotkanie z 41-krotnym mistrzem świata Björnem Dunkerbeckiem.

31 lipca 2014
Kino samochodowe pod Narodowym

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji - kino samochodowe powraca do Warszawy w wielkim stylu.

30 lipca 2014
Wakeboarding na Narodowym

Dni 5, 6 i 7 września z pewnością przejdą do historii sportów wodnych - nie tylko w Polsce. 

30 lipca 2014
Podróż w czasie z Narodowym

Rekonstrukcje walk, żywe lekcje historii, pokazy pracy sanitariuszek czy możliwość wyrobienia sobie dokumentu stylizowanego na ten z czasów Powstania Warszawskiego - to tylko niektóre atrakcje "Dnia z Narodowym".

30 lipca 2014
Ruszył Martini Rage 2014

Punktualnie o 14.00 spod Stadionu Narodowego wyruszył Martini Rage 2014. Jest to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce.