Archiwum 2014

26 listopada 2014
WF na Zimowym Narodowym

Konkurs! Do wygrania wyjazd dla całej klasy na Stadion Narodowy! A na nim trening z Anną Lewandowską, spotkanie z gwiazdami polskiego sportu, jazda na łyżwach, możliwość zjazdu z górki lodowej oraz dodatkowe niespodzianki i atrakcje.

24 listopada 2014
ICT Summit: polskie start-upy w świetle reflektorów

W dniach 3-4 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się ICT Summit. Ponad 800 gości i 50 prelegentów przez dwa dni rozmawiać będzie o rozwoju ekosystemu start-upowego, trendach technologicznych oraz innowacyjnych przedsięwzięciach biznesowych.

24 listopada 2014
Olimpijski Dzień na Narodowym

29 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią olimpijskie atrakcje. Polski Komitet Olimpijski i Stadion Narodowy zapraszają wszystkich miłośników sportów zimowych na "Olimpijski Dzień na Narodowym" - imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było.

19 listopada 2014
Sąsiedzkie ślizganie

W ramach bliskiego sąsiedztwa Zimowy Narodowy zaprasza mieszkańców Saskiej Kępy na łyżwy. Od 24 do 28 listopada osoby zameldowane w tej części Warszawy będą mogły kupić bilet normalny w cenie ulgowego na dowolnie wybrane lodowisko i godzinę.

18 listopada 2014
Viva! Photo Awards 2014 – mamy zwycięzców

Dwutygodnik "VIVA!" już po raz szósty przyznał nagrody w prestiżowym konkursie fotograficznym Viva! Photo Awards 2014.

16 listopada 2014
Skatepark wystartował na Narodowym

Skatepark powstał na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego. Przestrzeń dla fanów deskorolek i rolek specjalnie zaadaptowano w ramach projektu Zimowy Narodowy. Z licznych przeszkód, warsztatów oraz zajęć grupowych będzie można korzystać aż do 1 marca 2015 roku.

14 listopada 2014
LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu rozpocznie się w sezonie 2015 w Warszawie. Stadion Narodowy będzie gościł LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 18 kwietnia 2015 roku.

11 listopada 2014
Zimowy Narodowy zamknięty do końca dnia

Szanowni Państwo informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo gości Zimowego Narodowego i w związku z dynamiczną sytuacją związaną z „Marszem Niepodległości” Zimowe Miasteczko będzie nieczynne do końca dnia.

08 listopada 2014
Zmiana godzin funkcjonowania lodowiska

Szanowni Państwo informujemy, że 11 listopada w związku z Marszem Niepodległości, którego trasa biegnie w okolicach Stadionu Narodowego oba parkingi, zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny na błoniach stadionu, będą niedostępne.

08 listopada 2014
Zimowy Narodowy: kamera na żywo!

Zobacz Zimowe Miasteczko okiem kamery! Obraz na żywo prosto z płyty Stadionu Narodowego.