Zimowy Narodowy: gdzie kupić bilet?

8 listopada na Stadionie Narodowym ruszyła druga edycja projektu Zimowy Narodowy! Tym razem na fanów sportów zimowych czekają aż trzy lodowiska o łącznej powierzchni blisko 5 tys. mkw., górka lodowa do zjazdów na pontonach i Ice Bar.

Zimowy Narodowy: Wasze wspomnienia

W sobotę startuje druga edycja projektu Zimowy Narodowy! Na jednym z naszych lodowisk pojawi się trójka laureatów, którzy wzięli udział w konkursie i nadesłali swoje zdjęcia z pierwszej edycji zimowej zabawy na stadionie.

Zimowy Narodowy: wygraj bilet!

Wielkie otwarcie Zimowego Narodowego już 8 listopada! Ten weekend wszyscy spędzą w Zimowym Miasteczku - najbardziej energetyzującym miejscu w Polsce. Chcesz dołączyć? Pochwal się swoim zdjęciem z pierwszej edycji imprezy i wygraj bilet na lodowisko.

Stadion Narodowy startupów

Nowoczesny biznes i sportowa pasja spotkają się w końcu w jednym miejscu. Dzięki współpracy z Business Link, Stadion Narodowy stanie się bowiem domem dla czołowych polskich startupów.

Zimowy Narodowy: dodatkowe atrakcje

Poza trzema lodowiskami na fanów sportów zimowycz czekają dodatkowe atrakcje! Sprawdź, co w tym sezonie czeka na Ciebie podczas Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy: pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania dotyczące projektu Zimowy Narodowy oraz zbiór odpowiedzi.

Zobacz więcej: www.zimowynarodowy.pl

Dowiedz się więcej o projekcie Zimowy Narodowy! Wybierz swoje ulubione atrakcje, kup bilet i baw się razem z nami.

Absolvent Talent Days na Narodowym

6 listopada odbędzie się druga, jesienna edycja największych targów praktyk i pracy w Polsce - Absolvent Talent Days. Blisko stu wystawców wypełni warszawski Stadion Narodowy!

Stadion Narodowy startupów!

Nowoczesność, innowacyjność, biznes, świeżość, pasja i skuteczność od teraz pod jednym dachem. 

Murawa z Narodowego w Bodzechowie

Stadion Narodowy rozdaje murawę i buduje boiska dla dzieci! "Narodowy w Twoim mieście" to nowy program realizowany przez PL.2012+, operatora stadionu, wspólnie z firmą Trawnik Producent, która jest oficjalnym dostawcą murawy na Narodowy.