Olimpijski Dzień na Narodowym

29 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią olimpijskie atrakcje. Polski Komitet Olimpijski oraz spółka PL2012+ zapraszają wszystkich miłośników sportów zimowych na "Olimpijski Dzień Na Narodowym" - imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było.

"Zwycięska murawa" rozdana!

Ponad dwieście osób zgłosiło swoje prace w konkursie "Murawa z Narodowego w Twoim domu"! Tylu fanów piłki nożnej walczyło o fragment murawy, na której Reprezentacja Polski pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016.

Program "Narodowy w Twoim mieście"

Stadion Narodowy rozdaje murawę i buduje boiska dla dzieci! „Narodowy w Twoim mieście” to nowy program realizowany przez PL.2012+, operatora stadionu, wspólnie z firmą Trawnik, która jest oficjalnym dostawcą murawy na Narodowy.

Stadion Narodowy kształci managerów!

FIFA/CIES Sport Management Programme wystartował. Stadion Narodowy, Akademia Leona Koźmińskiego oraz CIES – akademickie ramię FIFA uruchomiły najbardziej prestiżowe studia podyplomowe z zarządzania w sporcie w Polsce.

odWAŻ SIĘ być zdrowym na Narodowym!

W sobotę piknik profilaktyczny Instytutu Matki i Dziecka oraz Stadionu Narodowego! Spróbujemy pobić nieoficjalny rekord Polski oraz zadbać wspólnie o zdrowie.

Konkurs! Zdobądź fragment murawy

11 października 2014 roku rozegrano mecz, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym". Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016. Teraz murawa, na której grali piłkarze, może znaleźć się w Twoim domu!

Kinder Niespodzianka świętowała 40. urodziny na Stadionie Narodowym

Kinder Niespodzianka skończyła 40 lat! Na wielkim przyjęciu urodzinowym na Stadionie Narodowym bawiło się blisko 100 tys. osób. Klauni, żonglerzy i kuglarze zabawiali dzieci korzystajace z atrakcji na płycie stadionu. Na scenie pojawiła się m.in. Majka Jeżowska, która zaprezentowała swoje największe hity.

40. urodziny Kinder Niespodzianki - informator dla uczestników

Wielkie świętowanie na Stadionie Narodowym! 18 i 19 października obchodzimy 40. urodziny Kinder Niespodzianki. Podczas urodzin dostępne cztery specjalne strefy dla najmłodszych. Przygotowaliśmy informator, który ułatwi udział w wydarzeniu.

Przejście przez kołowrót

Pierwsza wizyta na PGE Narodowym? Zobacz, jak zeskanować bilet i przejść przez kołowrót.

Mecz Polska-Szkocja - informator

Po spektakularnym zwycięstwie Reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 czas na drugie spotkanie. Biało-czerwoni zmierzą się ze Szkotami. Do utrzymania prowadzenia w grupie Polakom wystarczy remis.