Archiwum 2014

29 października 2014
Olimpijski Dzień na Narodowym

29 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią olimpijskie atrakcje. Polski Komitet Olimpijski oraz spółka PL2012+ zapraszają wszystkich miłośników sportów zimowych na "Olimpijski Dzień Na Narodowym" - imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było.

29 października 2014
"Zwycięska murawa" rozdana!

Ponad dwieście osób zgłosiło swoje prace w konkursie "Murawa z Narodowego w Twoim domu"! Tylu fanów piłki nożnej walczyło o fragment murawy, na której Reprezentacja Polski pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016.

27 października 2014
Program "Narodowy w Twoim mieście"

Stadion Narodowy rozdaje murawę i buduje boiska dla dzieci! „Narodowy w Twoim mieście” to nowy program realizowany przez PL.2012+, operatora stadionu, wspólnie z firmą Trawnik, która jest oficjalnym dostawcą murawy na Narodowy.

25 października 2014
Stadion Narodowy kształci managerów!

FIFA/CIES Sport Management Programme wystartował. Stadion Narodowy, Akademia Leona Koźmińskiego oraz CIES – akademickie ramię FIFA uruchomiły najbardziej prestiżowe studia podyplomowe z zarządzania w sporcie w Polsce.

22 października 2014
odWAŻ SIĘ być zdrowym na Narodowym!

W sobotę piknik profilaktyczny Instytutu Matki i Dziecka oraz Stadionu Narodowego! Spróbujemy pobić nieoficjalny rekord Polski oraz zadbać wspólnie o zdrowie.

20 października 2014
Konkurs! Zdobądź fragment murawy

11 października 2014 roku rozegrano mecz, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym". Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016. Teraz murawa, na której grali piłkarze, może znaleźć się w Twoim domu!

19 października 2014
Kinder Niespodzianka świętowała 40. urodziny na Stadionie Narodowym

Kinder Niespodzianka skończyła 40 lat! Na wielkim przyjęciu urodzinowym na Stadionie Narodowym bawiło się blisko 100 tys. osób. Klauni, żonglerzy i kuglarze zabawiali dzieci korzystajace z atrakcji na płycie stadionu. Na scenie pojawiła się m.in. Majka Jeżowska, która zaprezentowała swoje największe hity.

17 października 2014
40. urodziny Kinder Niespodzianki - informator dla uczestników

Wielkie świętowanie na Stadionie Narodowym! 18 i 19 października obchodzimy 40. urodziny Kinder Niespodzianki. Podczas urodzin dostępne cztery specjalne strefy dla najmłodszych. Przygotowaliśmy informator, który ułatwi udział w wydarzeniu.

16 października 2014
Przejście przez kołowrót

Pierwsza wizyta na PGE Narodowym? Zobacz, jak zeskanować bilet i przejść przez kołowrót.

14 października 2014
Mecz Polska-Szkocja - informator

Po spektakularnym zwycięstwie Reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 czas na drugie spotkanie. Biało-czerwoni zmierzą się ze Szkotami. Do utrzymania prowadzenia w grupie Polakom wystarczy remis.