Archiwum 2014

13 października 2014
Nawałka: zmiany będą niewielkie

Tomasz Jodłowiec nie zagra w meczu ze Szkocją - zapowiedział Jacek Jaroszewski, lekarz Reprezentacji Polski. Zawodnik w trakcie meczu nabawił się urazu skrętnego stawu skokowego. Lekarz zapewnił jednocześnie, że pozostali zawodnicy są w pełni zdrowi.

10 października 2014
Frekwencyjny rekord kina samochodowego przed Narodowym

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów, kilkadziesiąt godzin filmowych emocji i aż 10 tys. ludzi na błoniach Stadionu Narodowego. Za nami pierwsza edycja Kina Samochodowego pod Narodowym. Dzięki Wam udało się powtórzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

10 października 2014
Mecz Polska-Niemcy - informator

Piłkarska sobota na Narodowym! Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zmierzy się z Reprezentacją Niemiec w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

07 października 2014
Trzy lodowiska na Stadionie Narodowym!

Już 8 listopada rusza kolejna edycja Zimowego Narodowego. Na Stadionie Narodowym w Warszawie powstanie spektakularne miasteczko lodowe – 3 lodowiska, ice bar, a także nowość – górka lodowa do zjeżdżania na pontonach.

03 października 2014
Planszówki na Narodowym

W sobotę 4 października 2014 r. na Stadionie Narodowym odbędzie się druga edycja "Planszówek na Narodowym". Warszawski Festiwal Gier Planszowych to spotkanie dla wytrawnych graczy i zupełnych nowicjuszy w temacie planszówek.

01 października 2014
Orange Warsaw Festival – to były dwa wspaniałe lata!

Po dwóch edycjach OWF zmienia lokalizację. Impreza przeniosła się na Stadion Narodowy w 2013 roku. Od tego czasu Orange Warsaw Festival przeszedł prawdziwą transformację – ze średniego - w wielki miejski festiwal, który w tym roku odwiedziła rekordowa liczba – 110 tys. osób.

29 września 2014
"Handballowe gwiazdy" na Narodowym

Wystawa "Handballowe gwiazdy" ma pokazać inny wymiar sportu, a zwłaszcza piłki ręcznej. Większość z zaprezentowanych portretur publikował miesięcznik "Handball Polska", którego wydawcą jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Od dziś można je zobaczyć na stadionie.

29 września 2014
Targi Dom Inteligentny 2014 - AV & Home Cinema Show

Jednak dobór dobrego sprzętu nie jest prosta sprawą. Dlatego równolegle do targów DOM INTELIGENTY 2014 odbędzie się także wystawa AV & Home Cinema Show, czyli gratka dla wszystkich miłośników kina domowego i sprzętu Hi – Fi wysokiej jakości.

29 września 2014
Maratończycy na stadionie

36. PZU Maraton Warszawski dobiegł końca. Serdecznie gratulujemy wszystkim Bohaterom Narodowego i dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami!

26 września 2014
Parking na mecz Polska - Szkocja

Reprezentacja Polski w zmierzy się z Reprezentacją Szkocji w drugim meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016 rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, udostępniamy specjalny parking na czas meczu.