Parking na mecz Polska - Niemcy

11 października na murawie Stadionu Narodowego zmierzą się reprezentacje Polski i Niemiec w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy UEFA 2016. Wychodząc na przeciw kibicom, udostępniamy specjalny parking na błoniach stadionu.

Narodowy numerem jeden w zarządzaniu

Stadion Narodowy najlepiej zarządzanym obiektem sportowym w Polsce - tak wynika z najnowszego raportu przygotowanego przez Sponsoring Insight. Badania przeprowadzono wśród uczestników Dni Marketingu Sportowego. W tym prestiżowym zestawieniu Narodowy wyprzedził PGE Arenę, Stadion Miejski we Wrocławiu oraz Ergo Arenę.

36. PZU Maraton Warszawski - informator drogowy

W związku z organizacją 36. PZU Maratonu Warszawskiego w dniu 28 września 2014 część warszawskich ulic będzie wyłączona z ruchu kołowego. Aby umożliwić dostosowanie Państwa planów, przedstawiamy opis najistotniejszych zmian w organizacji ruchu na ulicach, którymi pobiegnie maraton.

Oświadczenie PZPN w sprawie sprzedaży biletów na mecze Reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl.

Bitwa Mistrzów na VERVA Street Racing

Pierwsza w historii pustynia na Stadionie Narodowym została zdobyta! W międzynarodowym starciu biało-czerwoni zwyciężyli z Resztą Świata w sześciu rajdowych kategoriach. Dodatkowych atrakcji dostarczył sam Adam Małysz prezentując swój nowy pojazd.

Coca-Cola partnerem Stadionu Narodowego

Coca-Cola została oficjalnym Dostawcą Napojów Bezalkoholowych Stadionu Narodowego. Operator obiektu spółka PL.2012+ i największa na świecie firma napojowa właśnie podpisali umowę o współpracy.

5 imprez, które zawładnęły Narodowym

Super Mecz Real Madryt vs Fiorentina, LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, Windsurfing na Narodowym, Dakar na Narodowym - pięć wielkich imprez w pięć weekendów! Zobacz, jak zmieniał się Stadion Narodowy!

Rusza KOOZA by Cirque du Soleil

W wielkim namiocie na błoniach Stadionu Narodowego startują spektakle KOOZA przygotowane przez Cirque du Soleil. Przed nami kilkadziesiąt fascynujących pokazów.

Dakar na Narodowym - informator

VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym już 20 września! Płytę stadionu pokryły pustynne wydmy, pojawiła się też na niej wielka scena, na której wystąpi Jamiroquai. Przed główną imprezą osoby, które kupiły specjalne bilety, będą mogły wziąć udział w niezwykłym Pit Party.

Sukces pierwszej edycji Warszawa Business Run!

1720 osób pobiegło w Warszawa Business Run, pierwszej edycji ogólnopolskiej inicjatywy Poland Business Run, charytatywnego biegu firm dla podopiecznych Fundacji Jasia Meli Poza Horyzonty.