Archiwum 2014

15 września 2014
Cirque du Soleil - parking

KOOZA SHOW w wielkim białym namiocie na błoniach Stadionu Narodowego! Dla osób planujących przyjazd na przedstawienia Cirque du Soleil KOOZA samochodem w pobliżu namiotu cyrkowego dostępny będzie płatny parking.

13 września 2014
Dakar na Narodowym już za tydzień!

Największe motoryzacyjne show w tej części Europy już w najbliższą sobotę zawita na Stadion Narodowy. Pustynna Bitwa Mistrzów "Polska vs. Reszta Świata”, występ na żywo zespołu Jamiroquai, wyścig żużlowy oraz pokazy kaskaderskie to główne atrakcje tego motoryzacyjno-muzycznego wydarzenia.

13 września 2014
Biegaj z Narodowym

Mamy coś dla miłośników biegania! Już w niedzielę wystartuje Warszawa Business Run, a dwa tygodnie później odbędzie się 36. PZU Maraton Warszawski. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki wykaz najpowszechniejszych błędów biegaczy wraz z propozycją, jak im zaradzić.

11 września 2014
Dakar na Narodowym z Twojej loży!

20 września 2014 r. płyta Stadionu Narodowego zamieni się w pustynne wydmy, które utworzą tor rajdowy dla czołówki kierowców z Polski i ze świata. Rywalizacji sportowej będzie towarzyszył występ światowej gwiazdy muzycznej!

10 września 2014
Cirque du Soleil stanie przed Narodowym

Na błoniach Stadionu Narodowego trwają przygotowania do światowej rangi wydarzenia artystycznego, jakim będzie spektakl KOOZA Cirque du Soleil. Na czwartek zaplanowano stawianie wielkiego białego namiotu.

10 września 2014
SLOW FASHION #2 Targi polskiej mody niezależnej

W połowie września odbędzie się druga edycja Targów Mody Slow Fashion. Sukces pierwszej odsłony projektu zainspirował jego twórców do zwiększenia skali wydarzenia: jesienne targi odbędą się na Stadionie Narodowym.

08 września 2014
WF z Klasą. II edycja otwarta!

W piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się inauguracja II edycji WF-u z Klasą. Byli na niej obecni minister sportu i turystyki Andrzej Biernat i minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska.

07 września 2014
Sporty wodne na Narodowym

Ponad 40 tys. osób w ciągu trzech dni oglądało mistrzów sportów wodnych podczas imprezy Windsurfing na Narodowym. W sobotę i niedzielę rozgrywany był Halowy Puchar Świata w Windsurfingu, w niedzielę rozegrano m.in. Halowe Mistrzostwa Polski.

06 września 2014
Traversa triumfuje na Narodowym

Drugi dzień Windsurfingu na Narodowym za nami! Finały zawodów zgromadziły na trybunach ponad 20 tys. kibiców, co jest frekwencyjnym rekordem w przypadku halowych imprez tego typu. W skokach triumfował Traversa, a najbardziej wszechstronną windsurferką była Aukes, która trzykrotnie stawała na podium.

06 września 2014
Finaliści Windsurfingu na Narodowym

Pierwszy dzień Halowych Mistrzostw Świata w Windsurfingu na Stadionie Narodowym za nami. Największe emocje czekają nas dopiero w sobotnim finale, którego uczetników wyłoniono podczas pierwszego dnia Windsurfingu na Narodowym.