Archiwum 2014

05 września 2014
Windsurfing na Narodowym - informator

Halowy Puchar Świata w Windsurfingu i Festiwal Sportów Wodnych zdominują weekend na Stadionie Narodowym. Piątek upłynie pod znakiem eliminacji do mistrzostw, w sobotę zobaczymy finały, a w niedzielę czeka na nas masa dobrej zabawy podczas pokazów sportów wodnych!

04 września 2014
Windsurfingowa wioska pod Narodowym

Windsurfing na Narodowym to nie tylko Halowy Puchar Świata! Poza widowiskiem, które odbędzie się na basenie ustawionym na płycie stadionu, na wszystkich gości Narodowego czeka wielka wioska windsurfingowa na zewnętrznej promenadzie.

04 września 2014
Ice Bucket Challenge na Narodowym

Zespół operatora Stadionu Narodowego znalazł się wśród nominowanych przez PGE Arenę do Ice Bucket Challenge. Wyzwanie zostało podjęte, jednak pracownicy stadionu postanowili małe wiaderka zimnej wody zastąpić... gigantycznym basenem przygotowanym specjalnie dla windsurfingowców!

03 września 2014
Windsurfing na Narodowym: specjalna propozycja dla aktywnych

Jesteś zapalonym miłośnikiem sportów wodnych i chcesz zobaczyć na żywo Halowy Puchar Świata w Windsurfingu na Stadionie Narodowym? Właśnie dla takich osób mamy wyjątkową propozycję!

03 września 2014
Masz legitymację? Masz rabat!

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także gratka dla wszystkich miłośników sportów wodnych! 5, 6 i 7 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. Z okazji rozpoczęcia szkoły przygotowaliśmy specjalny rabat dla uczniów i studentów!

02 września 2014
Windsurferki: chcemy dać radość kibicom!

Dwie Polki Justyna Śniady i Zosia Klepacka wystąpią podczas Halowego Pucharu Świata w Windsurfingu na Stadionie Narodowym. Zapytaliśmy je, jak wyglądają przygotowania do takiej imprezy i czy stresują się przed startem.

31 sierpnia 2014
Wielkie widowisko i rekordy na Stadionie!

63 tys. kibiców na trybunach to nowy rekord Stadionu Narodowego! Tylu fanów siatkówki obejrzało triumf reprezentacji Polski w meczu otwarcia FIVB Mistrzostw Świata, zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Mecz transmitowała telewizja Polsat.

29 sierpnia 2014
Brak parkingów podczas meczu Polska-Serbia

30 sierpnia 2014 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Podczas imprezy zarówno parking na błoniach stadionu, jak i parking podziemny zostały w całości wynajęte przez organizatora i będą użytkowane przez jego gości.

29 sierpnia 2014
Basen Narodowy powraca!

Odliczanie dni do Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu rozpoczęte! Do największego show tego roku pozostał już tylko tydzień.

28 sierpnia 2014
Zobacz, jak powstaje Windsurfing na Narodowym

Już w październiku na Stadionie Narodowym startują unikalne studia FIFA/CIES Sport Management Programme! Z tej okazji zapraszamy wszystkich kandydatów do wyjątkowego programu obserwacyjnego.