Archiwum 2014

28 sierpnia 2014
Zimowy Narodowy wraca w listopadzie!

Po ogromnym sukcesie największego lodowiska w Polsce, w najbliższym sezonie po raz kolejny odbędzie się Zimowy Narodowy. Miasteczko lodowe o powierzchni prawie 5 000 m2, szkółki do nauki jazdy, specjalne imprezy na lodowisku, atrakcje poza lodowiskiem.

28 sierpnia 2014
Maciek Rutkowski zaprasza na Windsurfing na Narodowym

5 września Stadion Narodowy stanie się centrum światowego windsurfingu! Do tego wydarzenia przygotowuje się m.in. 22-letni mistrza świata w windsurfingu Maciek Rutkowski!

27 sierpnia 2014
Zmieniaj polski sport razem z nami!

Zarządzanie, marketing, finanse, prawo, komunikacja i zarządzanie wydarzeniem – to sześć modułów w ramach, których prowadzone będą zajęcia na najbardziej prestiżowych studiach z zarządzania w sporcie w Polsce. Kierunek FIFA/CIES Sport Management Programme rusza już w październiku. Rekrutacja kończy się 20 września.

26 sierpnia 2014
Mecz Polska-Serbia - informator

23 sierpnia 2014
Usain Bolt bije rekord na Narodowym

Podczas LOTTO 5. Memoriału Kamili Skolimowskiej Usain Bolt zszedł poniżej 10 sekund w biegu na 100 metrów i ustanowił nowy halowy rekord świata. Świetnie zaprezentował się także młociarz Paweł Fajdek, który pobił rekord Polski.

22 sierpnia 2014
LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej - informator

Usain Bolt, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Piotr Małachowski oraz Paweł Fajdek to tylko niektórzy sportowcy, którzy będą walczyć o zwycięstwo podczas LOTTO 5. Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej.

22 sierpnia 2014
Trzecia pula bezpłatnych biletów na Memoriał Kamili Skolimowskiej

Ruszyła dystrybucja trzeciej, ostatniej puli bezpłatnych biletów na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej! 

21 sierpnia 2014
Konkurs: zrób zdjęcie z wiatrakiem!

Podczas imprezy Windsurfing na Narodowym wiatr potrzebny windsurferom będzie wytwarzany przez 34 olbrzymie wiatraki. Dzięki nim uzyskamy podmuch, którego prędkość będzie dochodziła do 70 km/h. Już teraz możesz poczuć tę moc! Weź udział w naszym konkursie i dołącz do zabawy.

21 sierpnia 2014
Druga pula bezpłatnych biletów na Memoriał Kamili Skolimowskiej

W sklepie internetowym Stadionu Narodowego pojawiła się druga tura bezpłatnych biletów na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej.

21 sierpnia 2014
To oni będą pływać z Dunkerbeckiem

Znamy już wszystkich zwycięzców konkursu "Windsurfing z Björnem Dunkerbeckiem"! Dwudziestka śmiałków, których zdjęcia zostały wybrane przez jury, już 7 września weźmie udział w specjalnych warsztatach z 41-krotnym windsurfingowym mistrzem świata.