Archiwum 2015

10 września 2015
Parking na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej

W niedzielę na PGE Narodowym święto lekkoatletyki - LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej! Jeżeli wybierasz się na to wydarzenie samochodem, zadbaj o miejsce parkingowe. Trwa internetowa sprzedaż wjazdówek na parking na błoniach areny.

10 września 2015
Gwiazdy z Pekinu na PGE Narodowym

Już 13 września największy stadion w Polsce stanie się areną zmagań gwiazd lekkiej atletyki, wśród których pierwszoplanowe role grać będą zapewne polscy złoci medaliści z mistrzostw świata w Pekinie – młociarze Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek oraz dyskobol Piotr Małachowski.

10 września 2015
Nocne emocje z Kartingowym Narodowym

Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Warszawie? Z Kartingowym Narodowym możesz ścigać się aż do późnego wieczora, w tygodniu oraz w weekendy.

10 września 2015
Baumgartner na VERVA Street Racing!

38 969,4 m – dokładnie z takiej wysokości trzy lata temu skoczył Felix Baumgartner, a już 24 października podczas VERVA Street Racing na PGE Narodowym w Warszawie sprawdzi swoje umiejętności za kierownicą.

07 września 2015
Informacja PL.2012+ dotycząca meczu Polska-Gibraltar

Potwierdzamy informacje, iż ostateczną decyzję o pozostawieniu dachu w pozycji otwartej na mecz podjął delegat UEFA podczas odprawy przedmeczowej dziś o godzinie 10.30.

03 września 2015
Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Trzy ekipy biorące udział w konkursie, 6 tys. fajerwerków wystrzelonych w niebo, koncert Donatana i Cleo oraz liczne atrakcje dla dużych i małych - to wszystko już 5 września na błoniach PGE Narodowego.

02 września 2015
Szanowni Sąsiedzi!

Informujemy, że w najbliższą sobotę na błoniach PGE Narodowego odbędą się Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. To impreza, w której uczestniczą laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. 5 września zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii.

02 września 2015
Parking na mecz Polska-Gibraltar

7 września reprezentacje Polski i Gibraltaru zmierzą się na PGE Narodowym w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016. Na błoniach stadionu przygotowano specjalny parking, na którym będzie można pozostawić samochód na czas meczu. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

02 września 2015
Narodowy Dzień Sportu na PGE Narodowym

Już 3 października 2015 r. odbędzie się trzecia edycja Narodowego Dnia Sportu. Ten ogólnopolski projekt popularyzujący aktywność sportową wśród Polaków organizowany jest przez Fundację Zwalcz Nudę we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

01 września 2015
Parking na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Przed nami niesamowity świat kolorowych i zsynchronizowanych z muzyką spektakli podczas II Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych na PGE Narodowym. Wybierasz się na to wydarzenie autem? Zadbaj o miejsce parkingowe! Trwa sprzedaż online wjazdówek na parkingi podziemne.