Archiwum 2015

01 września 2015
Twoja loża na mecze Reprezentacji

Dwa mecze to dwa wieczory niesamowitych emocji! Teraz oba spotkania możesz obejrzeć z loży biznesowej na PGE Narodowym.

27 sierpnia 2015
III Kongres eHandlu - zastrzyk praktycznej wiedzy o e-commerce

III Kongres eHandlu to wydarzenie, które musi znaleźć się w kalendarzu wszystkich zamierzających zwiększyć swoje zyski w 2016 roku. 82 proc. uczestników poprzedniej edycji uważa, że wiedza wyniesiona z prezentacji przyczyniła się do wzrostu sprzedaży w ich e-sklepie.

27 sierpnia 2015
DI EXPO 2015 – targi elektroniki użytkowej

Rozmowa z Arkadiuszem Walus – pomysłodawcą i współorganizatorem targów DI EXPO 2015, na których obok najnowszych rozwiązań automatyki domowej zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze urządzenia AGD-RTV i mobile.

26 sierpnia 2015
"Te studia sprawiają, że chce się działać"

Czym są studia FIFA/CIES Sport Management Programme, jakie perspektywy otwierają przed absolwentami i co jest w nich najcenniejsze? Opowiada Filip Adamus, absolwent pierwszej edycji studiów, dziennikarz redakcji sportowej NC+.

26 sierpnia 2015
Wysokooktanowe emocje na VERVA Street Racing

Za dnia – sterylne garaże na torach wyścigowych, mijane o centymetry drzewa na rajdowych odcinkach specjalnych i precyzyjna nawigacja na pustynnych bezdrożach. Nocą – bezkompromisowy drift, ściganie do granicy mocy, ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami i dźwiękiem maksymalnie podkręconych silników.

22 sierpnia 2015
Koncert Violetta LIVE oczami fanów

Fani Violetty opanowali PGE Narodowy! Na płycie areny czekała na nich olbrzymia scena, która stała się miejscem niepowtarzalnego widowiska. Widzowie podziwiali m.in. artystów latających nad sceną i wśród publiczności. Nad trasą czuwa zespół produkcyjny składający się ze 130 osób.

21 sierpnia 2015
Koncert Violetta LIVE 2015 - informator

Wybierasz się na koncert Violetta LIVE 2015 na PGE Narodowym? Zapoznaj się z informatorem, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania!

20 sierpnia 2015
Informacja dla sąsiadów PGE Narodowego

Szanowni sąsiedzi, w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2015 roku na płycie PGE Narodowego odbędzie się koncert Violetta LIVE 2015. Wydarzeniu nie będą towarzyszyły dodatkowe aktywacje na błoniach stadionu - zorganizowany tam będzie parking dla naszych gości.

12 sierpnia 2015
Dołącz do elity zarządzania w sporcie

Trwają zapisy na II edycję najbardziej prestiżowych studiów z zarządzania w sporcie. Kierunek FIFA/CIES Sport Management Programme rusza w październiku. Jego organizatorami są spółka PL.2012+ oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

11 sierpnia 2015
Aktywne wakacje dla dzieci

Kto powiedział, że wakacje w mieście są nudne, jest w ogromnym błędzie. Kartingowy Narodowy przygotował specjalną propozycję dla dzieci już od 5. roku życia.