Archiwum 2015

11 sierpnia 2015
Parking na Święto Wojska Polskiego

Żołnierski festyn na błoniach PGE Narodowego to wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się pracy polskich wojskowych! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Aby ułatwić osobom korzystających z własnych aut dotarcie na wydarzenie, udostępniamy parking podziemny w koronie PGE Narodowego. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

11 sierpnia 2015
Violetta LIVE: ostatnie miejsca w loży

Martina Stoessel, odtwórczyni głównej roli w serialu „Violetta”, wystąpi na PGE Narodowym. Towarzyszyć jej będą m.in. orge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła) i Candelaria Molfese (Camila). Teraz możesz zobaczyć koncert z loży VIP!

10 sierpnia 2015
Dzieci z warszawskich szkół na PGE Narodowym

Trening z Dariuszem Dziekanowskim na płycie PGE Narodowego, koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – tak jeden z ostatnich tygodni wakacji przywitało 400 dzieci z warszawskich szkół. Wydarzenie odbyło się w ramach „Letniego Narodowego”.

06 sierpnia 2015
Karolina i Daria jak Violetta!

Konkurs na najciekawsze stylizacje naśladujące Martinę Stoessel, bohaterkę serialu "Violetta", rozstrzygnięty! Karolina z Warszawy oraz Daria z Chojnowa wygrywają specjalne zestaw fana. Gratulujemy!

06 sierpnia 2015
Parking na koncert Violetta LIVE 2015

Koncert "Violetta Live" to show, podczas którego wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia. Aby ułatwić fanom dotarcie na koncert, udostępniamy specjalny parking na błoniach stadionu. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

30 lipca 2015
Gwiazdy na starcie 72. Tour de Pologne

Michał Kwiatkowski, Fabio Aru, Marcel Kittel, Moreno Moser - to tylko niektóre z gwiazd startujących w 72. Tour de Pologne UCI World. Wyścig rozpocznie się 2 sierpnia na błoniach PGE Narodowego, a zakończy 8 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną - samochód Hyundai Tucson.

28 lipca 2015
Zderzenie dwóch światów na VERVA Street Racing

W tegorocznej edycji VERVA Street Racing, która jesienią ponownie zawita na PGE Narodowy, nie zabraknie najlepszych polskich zawodników i pasjonatów szybkiej jazdy. Polskie ekipy startujące w rajdach i wyścigach na całym świecie 24 października zderzą się z mistrzami driftu. Szykuje się również niespodzianka w iście kosmicznym stylu!

24 lipca 2015
Koncert ACϟDC - informator

Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym ACϟDC. Grupa w sobotę 25 lipca wystąpi na PGE Narodowym. Przeczytaj najważniejsze informacje o koncercie.

24 lipca 2015
Szanowni sąsiedzi!

Informujemy, że już w najbliższa sobotę, 25 lipca na PGE Narodowym odbędzie się koncert AC/DC. Dotrzymujemy obietnic – wydarzeniu nie będą towarzyszyć dodatkowe aktywacje na błoniach stadionu, które w całości zamienią się w parking.

23 lipca 2015
Losowanie par Pucharu Polski

Znamy pary 1/16 finału Pucharu Polski 2015/2016! Ceremonia odbyła się w Biznes Klubie PGE Narodowego, a losowanie przeprowadzili byli zawodnicy Lecha Poznań i Legii Warszawa – Jarosław Araszkiewicz oraz Dariusz Dziekanowski.