Archiwum 2015

16 lipca 2015
PGE Narodowy – źródło pozytywnej energii

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Od dziś najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce nosi nazwę PGE Narodowy. Umowę pomiędzy operatorem stadionu – spółką PL.2012+, a PGE Polską Grupą Energetyczną, podpisano na pięć lat.

08 lipca 2015
Konkurs: wygraj zestaw fana Violetty

Martina Stoessel, bohaterka serialu "Violetta" wraz z serialową ekipą 22 sierpnia wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie! W związku z koncertem przygotowaliśmy dla wszystkich fanów specjalny konkurs.

03 lipca 2015
Parking na koncert ACϟDC

Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym ACϟDC. Grupa 25 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Aby ułatwić fanom dotarcie na koncert, udostępniamy specjalny parking na błoniach stadionu. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

02 lipca 2015
Parking na rekolekcje "Jezus na Stadionie"

18 lipca 2015 odbędą się rekolekcje JEZUS NA STADIONIE. Tegorocznemu spotkaniu będzie towarzyszyło hasło: "Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości" (por. J 10, 10). Aby ułatwić wiernym uczestnictwo w wydarzeniu, udostępniamy specjalny parking. Bilety są dostępne przez internet.

01 lipca 2015
Polskie kampanie sportowe ogłoszone

Dobiegła końca III edycja plebiscytu The Champ Awards, nagradzającego firmy i instytucje, które swoją postawą oraz odpowiedzialnością wspierają rozwój sportu i rekreacji w Polsce. Uroczyste ogłoszenie wyników miało miejsce w dniu 26 czerwca 2015 w Mamaison Hotel Le Regina, w Warszawie.

26 czerwca 2015
Warsaw Startup Game: informator dla uczestników

Czas na niesamowitą rozgrywkę! Warsaw Startup Game to edukacyjna gra miejska o charakterze ekonomicznym podczas której uczestnicy indywidualni lub dwuosobowe zespoły przekonają się na własnej skórze, jak wygląda życie przedsiębiorcy. Wydarzenie już 28 czerwca 2015 roku.

25 czerwca 2015
The Color Run: przewodnik biegacza

"Najszczęśliwsze 5 km na świecie", czyli The Color Run już w sobotę 27 czerwca na Stadionie Narodowym. Zapoznaj się z informatorem dla uczestników biegu i poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

25 czerwca 2015
Rusza Kino Samochodowe pod Narodowym

Blask księżyca odbijającego się w masce samochodu i wspólny wieczór w gronie przyjaciół? To może być tylko Kino Samochodowe pod Narodowym. Specjalnie dla was, drugi sezon startuje już 26 czerwca!

23 czerwca 2015
Teatralne półkolonie na Stadionie Narodowym

Warsztaty, zajęcia z profesjonalistami oraz liczne animacje czekają na dzieci i młodzież podczas teatralnych półkolonii na Stadionie Narodowym. Pierwszy turnus rusza już 6 lipca. Uczestnikami zajmą się aktorzy Teatru XL.

23 czerwca 2015
Startuje Kino samochodowe

Już jest! Wracamy z drugą edycją Kina samochodowego pod Narodowym. Pierwszy pokaz już 26 czerwca, na ekranie zobaczycie film Pawła Pawlikowskiego "Ida". Do 28 czerwca możecie głosować na filmy, które chcecie obejrzeć podczas kolejnych seansów.