Archiwum 2015

17 czerwca 2015
Parking na The Color Run i Festiwalu Piwnych Smaków

27 czerwca wokół Stadionu Narodowego odbędą się The Color Run i Festiwal Piwnych Smaków. Na błoniach stadionu przygotowano specjalny parking, na którym będzie można pozostawić samochód na czas tych wydarzeń. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

15 czerwca 2015
Wakacje w mieście z Narodowym

Kto powiedział, że wakacje w mieście są nudne, jest w ogromnym błędzie. Kartingowy Narodowy przygotował specjalną propozycję dla dzieci już od 5. roku życia.

13 czerwca 2015
Genialny hat-trick na Narodowym

Trzema bramkami strzelonymi w ciągu czterech minut Robert Lewandowski ukoronował zwycięstwo Biało-Czerwonych nad Gruzją. Mecz zakończony wynikiem 4:0 (0:0) zaostrzył apetyt kibiców na awans do EURO 2016.

12 czerwca 2015
Piłkarze zadowoleni z murawy

Piłkarze reprezentacji Polski są już po pierwszym treningu na płycie Stadionu Narodowego. Murawa na jutrzejsze spotkanie z Gruzją w ramach eliminacji do Euro 2016 jest przygotowana perfekcyjnie. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej podkreślił to między innymi rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski.

11 czerwca 2015
Mecz Polska-Gruzja - informator

Reprezentacja Polski w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016 zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Gruzją. Drużyna trenera Adama Nawałki walczy o awans do turnieju finałowego we Francji. Zobacz informacje związane z meczem.

05 czerwca 2015
Konkurs na zdjęcie z wycieczki rozstrzygnięty!

Konkurs przeprowadzony pod hasłem „Moja wycieczka na Stadionie Narodowym” stworzył Wam duże pole do popisu! Pokazaliście nam Stadion Narodowy widziany Waszymi oczami. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

03 czerwca 2015
Hamaki wróciły przed Narodowy

Do parku otaczającego Stadion Narodowy wróciła zielona strefa odpoczynku. Pomiędzy drzewami pojawiły się m.in. kolorowe hamaki, które będę dostępne przez cały sezon. Jest to pierwsza zapowiedź Letniego Narodowego.

03 czerwca 2015
Ścigaj się i wygrywaj wejściówki na atrakcje Narodowego

Długi weekend czas zacząć. Zapowiada się piękna pogoda, a przecież nie ma nic przyjemniejszego, jak spędzenie czasu wolnego aktywnie.

02 czerwca 2015
Znamy trasę stołecznego The Color Run

"Najszczęśliwsze 5 km na świecie" otoczy Stadion Narodowy! Obsypywani kolorowymi barwnikami biegacze już 27 czerwca wystartują sprzed bramy numer 1. Bieg zakończy się na błoniach stadionu.

02 czerwca 2015
Wielki futbol na Narodowym

Biało-Czerwoni w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016 zmierzą się 13 czerwca na Stadionie Narodowym z reprezentacją Gruzji. Niezwykle interesująca grupa, w ramach której drużyna trenera Adama Nawałki walczy o awans do turnieju finałowego we Francji, gwarantuje niepowtarzalne emocje.