Archiwum 2015

29 maja 2015
Kartingowy Narodowy w dzień dziecka

Poczuj smak prawdziwej rywalizacji na Narodowym - Kartingowy Narodowy ponownie rusza 1 czerwca!

29 maja 2015
Finał Ligi Europy w liczbach

Ile hot-dogów zjedzono w trakcie meczu finałowego Ligi Europy? Ile podań wymienili ze sobą finaliści? Skąd przyjechało najwięcej kibiców? Sprawdź w podsumowaniu Stadionu Narodowego!

28 maja 2015
Internauci docenili Stadion Narodowy!

Sevilla FC z Pucharem Ligi Europy. W emocjonującym, pełnym zwrotów akcji meczu piłkarze z Andaluzji pokonali Dnipro Dniepropietrowsk 3:2 (2:2). Jedną z bramek dla Sevilli zdobył reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

21 maja 2015
II edycja IT Future Expo 2015

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce już 11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie! Dzień wcześniej odbędzie się wielka Gala - IT FUTURE AWARDS.

19 maja 2015
Finał Ligi Europy: bilety last minute

Bądź częścią Meczu Finałowego Ligi Europy™ UEFA, który odbędzie się 27 maja o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie! Tym razem bilety oferowane są na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

18 maja 2015
Informacja w sprawie Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych

Spółka PL.2012+, operator Stadionu Narodowego potwierdził z organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Pirotechnicznego ostateczny scenariusz tego wydarzenia. 5 września na błoniach stadionu odbędą się trzy piętnastominutowe pokazy konkursowe.

14 maja 2015
Warszawskie Targi Książki 2015

Na Stadionie Narodowym w Warszawie trwają Warszawskie Targi Książki! Jest to wielkie święto słowa pisanego, podczas którego czytelnicy mają wyjątkową okazję, by nie tylko spotkać się ze swoimi ulubionymi autorami, ale także zapoznać się z aktualną ofertą wydawniczą.

12 maja 2015
Kartingowy Narodowy również dla dzieci

Gokarty na Narodowym są już dostępne dla najmłodszych! Większość kierowców wyścigowych zaczynało swoją przygodę właśnie od kartingu w najwcześniejszych latach swojego życia. Teraz w samym sercu miasta najmłodsi mają możliwość nauki jazdy na gokartach.

12 maja 2015
Parking na Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki są niezwykłą okazją do spotkań z polskimi i zagranicznymi autorami. Przez cztery dni Stadion Narodowy będzie królestwem książek! W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem udostępniamy parkingi na błoniach oraz w bryle Stadionu Narodowego.

11 maja 2015
Clarkson, Hammond i May znów w Polsce!

VERVA Street Racing, największe motoryzacyjne show w Europie Środkowo- Wschodniej powróci do stolicy 24 października 2015. Zaproszenie do udziału w szóstej edycji wydarzenia ponownie przyjęli legendarni brytyjscy prezenterzy – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.