Archiwum 2015

11 maja 2015
Bilety i karnety na Warszawskie Targi Książki w promocyjnych cenach dostępne w Internecie

Trwa internetowa przedsprzedaż biletów na Warszawskie Targi Książki. Bilety są w przedsprzedaży tańsze a dodatkowo można uzyskać dostęp na dwa tygodnie do ponad 10000 e-booków z zasobów Legimi.

10 maja 2015
Wirtualne potyczki mistrzów na Narodowym

32 graczy wzięło udział w Mistrzostwach Polski w PES 2015 w Loży Platynowej Stadionu Narodowego w Warszawie. Zawody rozegrano na ośmiu, specjalnie w tym celu przygotowanych, stanowiskach z konsolami PlayStation®4.

10 maja 2015
Już pół miliona gości odwiedziło w tym roku Stadion Narodowy

Zimowy Narodowy zakończony rewią Kings on Ice, finał Pucharu Polski czy Piknik Naukowy to największe wydarzenia ostatnich miesięcy. Stadion Narodowy odwiedziło w tym czasie ponad 500 tysięcy osób. Taki wynik jest także rezultatem licznych wydarzeń biznesowych oraz społecznych odbywających się na arenie.

07 maja 2015
Informator: 19. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Tegoroczna edycja imprezy już 9 maja 2015 roku. Sprawdź harmonogram wydarzenia i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.

05 maja 2015
Parking na 19. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy to największe w Europie plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę, znane i rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Najbliższa edycja już w sobotę 9 maja! Wybierasz się na imprezę autem? Kup bilet na miejsce parkingowe na błoniach Stadionu Narodowego.

04 maja 2015
Nocne kartingowe emocje na Narodowym

Wydłużamy godziny otwarcia toru Kartingowy Narodowy i jeździmy codziennie aż do 23.00! Dzięki zastosowaniu całodobowego oświetlenia jazda po asfalcie będzie możliwa również w późnych godzinach wieczornych.

04 maja 2015
"Najszczęśliwsze 5 km na świecie"

Od Australii po Stany Zjednoczone, bieg The Color Run znany jest jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”! Już w maju tego roku dołączycie do światowego wydarzenia! 23 maja odbędzie się The Color Run by PZU w Krakowie, 21 czerwca w Poznaniu a 27 czerwca w Warszawie.

01 maja 2015
Finaliści Pucharu Polski na Narodowym

Piłkarze Lecha Poznań oraz Legii Warszawa, którzy zmierzą się 2 maja podczas meczu finałowego Pucharu Polski, trenowali na murawie na Stadionie Narodowym. Treningi poprzedziły konferencje prasowe obu zespołów.

30 kwietnia 2015
Asystent Kibica na Finał Pucharu Polski

2 maja na Stadionie Narodowym w meczu finałowym Pucharu Polski zmierzą się Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Sprawdź najważniejsze informacje, które pomogą Ci dotrzeć na stadion i uczestniczyć w wydarzeniu.

28 kwietnia 2015
Zostań wolontariuszem podczas 19. Pikniku Naukowego

Piknik Naukowy to największe w Europie plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę, znane i rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Stwórz razem z nami najciekawsze wydarzenie naukowe. Zostań wolontariuszem!