Archiwum 2015

27 kwietnia 2015
Twarze ORLEN Warsaw Marathon

Trzecia edycja ORLEN Warsaw Marathon już za nami. Na na najwyższym szczeblu podium królewskiego dystansu stanął Lemi Berhanu z Etiopii. Prawdziwymi zwycięzcami są jednak wszyscy, którzy pokonali 42 km 195 metrów. Zobaczcie galerię zdjęć z ostatniej prostej biegu.

27 kwietnia 2015
Parking na mecz finałowy Pucharu Polski

Legia Warszawa i Lech Poznań zmierzą się w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, udostępniamy specjalny parking na czas meczu.

22 kwietnia 2015
I Kartingowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

Janek Janowski stanął na najwyższym stopniu podium podczas I Kartingowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy, które odbyły się na nowo otwartym asfaltowym torze kartingowym przed Stadionem Narodowym.

20 kwietnia 2015
Pobierz aplikację mobilną ORLEN Warsaw Marathon

Specjalnie dla wszystkich biegaczy i kibiców ORLEN Warsaw Marathon, organizatorzy wydarzenia przygotowali dedykowaną aplikację mobilną.

20 kwietnia 2015
Oświadczenie spółki PL.2012+ w sprawie 2015 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Potwierdzając informacje Polskiego Związku Motorowego, organizatora 2015 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, operator Stadionu Narodowego zrobił wszystko, aby sobotnie wydarzenie odbyło się na najwyższym światowym poziomie.

18 kwietnia 2015
Oświadczenie organizatorów 2015 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Decyzją jury FIM - Międzynarodowej Federacji Motocyklowej - po konsultacjach z zawodnikami, LOTTO WARSAW FIM SGP OF POLAND zakończyło się po 12 biegach.

18 kwietnia 2015
Oświadczenie organizatorów LOTTO Warsaw FIM SGP

Decyzją sędziów FIM, LOTTO WARSAW FIM SGP OF POLAND zakończyło się po 12 biegach. Zgodnie z regulaminem cyklu Grand Prix punkty zdobyte przez zawodników zostały zaliczone do klasyfikacji generalnej.

18 kwietnia 2015
Pobierz aplikację LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 2015

Chcesz wiedzieć więcej o LOTTO Warsaw FIM Speedway 2015? Pobierz specjalną aplikację dedykowanom użytkownikom telefonów z systemem Android i baw się razem z nami!

18 kwietnia 2015
Wielkie ściganie na Narodowym rozpoczęte!

Za nami pierwsza poranna sesja testowa LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym. Wzięli w niej udział wszyscy zawodnicy. Wśród nich czterech Polaków Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Maciej Janowski.

17 kwietnia 2015
Oświadczenie organizatorów LOTTO Warsaw FIM SGP of POLAND

W piątkowej sesji treningowej przed LOTTO Warsaw FIM SGP of POLAND udział wzięło dwóch zawodników Nicki Pedersen i Tomas H. Jonasson. Pozostali żużlowcy po zapoznaniu się z torem przekazali organizatorom wskazówki dotyczące lepszego przygotowania nawierzchni.