Archiwum 2015

16 kwietnia 2015
Informator: Żużel na Narodowym

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu rozpocznie się w sezonie 2015 w Warszawie. Stadion Narodowy będzie gościł LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 18 kwietnia 2015 roku. Zobacz, jak dotrzeć na stadion.

16 kwietnia 2015
Audiodeskrypcja podczas LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Audiodeskrypcja to darmowa usługa, która pozwala osobom niewidomym oraz słabo widzącym na pełny odbiór spektakularnych wydarzeń sportowych, muzycznych i artystycznych, które odbywają się na Stadionie Narodowym.

16 kwietnia 2015
Pędź na Narodowy(m)!

Najnowocześniejsze gokarty w Polsce, najszybsza nawierzchnia, ciasne szykany i wyjątkowe emocje - 16 kwietnia wystartował Kartingowy Narodowy. Przed Stadionem Narodowym wyrósł jedyny w stolicy asfaltowy tor do kartingu. Świat wielkich wyścigów jeszcze nigdy nie był tak blisko!

14 kwietnia 2015
Zostań wolontariuszem podczas finałowego meczu Pucharu Polski

Chcesz razem z nami tworzyć historię polskiego futbolu? A może jesteś kibicem jeden z drużyn i masz ochotę zobaczyć przygotowania do meczu? Zgłoś się na wolontariat.

10 kwietnia 2015
Hans Nielsen przed GP w Warszawie

Żużlowa legenda z niecierpliwością czeka na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym i przyznaje, że chętnie zmierzyłby się w… pojedynku golfowym z Lechem Wałęsą i Zbigniewem Bońkiem.

10 kwietnia 2015
Zagraj na Narodowym tej wiosny!

Jak czuje się zawodowy piłkarz wybiegając na murawę Stadionu Narodowego? Nigdy więcej nie będziesz się musiał nad tym zastanawiać! Teraz możesz to przeżyć. Rusza wiosenna edycja akcji "Zagraj na Narodowym".

07 kwietnia 2015
Ostatnia Loża VIP na żużel

Czarny sport wraca do stolicy! Możesz obejrzeć to spektakularne wydarzenie ze swojej dwunastoosobowej loży VIP. To już ostatnia okazja, by w tak wyjątkowym otoczeniu zobaczyć LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Podczas imprezy swoją karierę w zawodach tej rangi zakończy Tomasz Gollob.

01 kwietnia 2015
Znamy harmonogram prac na żużlowym Narodowym

30 marca 2015
Ostatnie przed wakacjami Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 11 i 12 kwietnia na Stadionie Narodowym

30 marca 2015
Konkurs: moja wycieczka na Stadionie Narodowym

Piłkarska szatnia, loża VIP lub płyta Stadionu Narodowego - to tylko niektóre miejsca zwiedzane podczas wycieczek organizowanych na Stadionie Narodowym. Teraz wszystkich fanów areny zapraszamy do wspólnej zabawy z ciekawymi nagrodami!