Archiwum 2015

27 marca 2015
Reprezentacja związana z Narodowym na kolejne 5 lat!

Polski Związek Piłki Nożnej przedłużył ze spółką PL.2012+ umowę na wynajem Stadionu Narodowego. Na jej mocy piłkarska reprezentacja Polski, swoje mecze eliminacji mistrzostw Europy i mistrzostw świata, będzie rozgrywać w Warszawie co najmniej do końca 2020 roku.

26 marca 2015
Odsłonięcie pomnika Kazimierza Górskiego

Pomnik Kazimierza Górskiego, legendarnego polskiego trenera piłkarskiego, został odsłonięty przed Stadionem Narodowym w Warszawie. Sponsorem Głównym monumentu jest Tyskie, które od lat angażuje się w inicjatywy bliskie kibicom.

24 marca 2015
Wielkanocne jaja w Teatr XL na Stadionie Narodowym

Dawniej wierzono, że Wielkanocne jaja chronią przed złem, zapewniają pomyślność, zdrowie i szczęście w miłości. Zgodnie z wiarą i tradycją nie zabraknie jaj w Teatrze XL na Stadionie Narodowym.

23 marca 2015
Lewandowski z boiska do Mikz

Napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski zakłada swój kanał na Mikz specjalnie dla fanów i kibiców. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym.

23 marca 2015
Pompeje. Życie w cieniu wulkanu

24 wyjątkowe sale, 70 multimedialnych i sensorycznych instalacji, w sumie 2000 metrów kwadratowych, które pozwolą przenieść się w czasie do antycznej Italii - już w kwietniu na Stadionie Narodowym wielkie otwarcie wystawy Pompeje.

19 marca 2015
Żużel na Narodowym: informacje dla kibiców

Do LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland został dokładnie miesiąc. Zawody odbędą się 18 kwietnia. Organizatorzy zachęcają, aby kibice na Stadion Narodowy przybywali już o godz. 16.00 i korzystali z komunikacji miejskiej.

16 marca 2015
Rafał Bryndal o żużlowych Mistrzostwach Świata w Warszawie

Nadchodzące LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, które odbędzie się na Stadionie Narodowym to, zdaniem Rafała Bryndala, znanego polskiego dziennikarza, satyryka i, o czym nie wszyscy wiedzą, sympatyka czarnego sportu, bezprecedensowe wydarzenie na sportowej mapie Warszawy.

13 marca 2015
Zmiana trasy ORLEN Warsaw Marathon

W związku z utrudnieniami w ruchu drogowym w centrum Warszawy, wynikającymi z pożaru Mostu Łazienkowskiego, Komitet Organizacyjny ORLEN Warsaw Marathon w porozumieniu z władzami Miasta podjął decyzję o zmianie trasy biegu na 42,195 km.

13 marca 2015
Narodowy ze Statuetką DEMES 2014

Stadion Narodowy w Warszawie laureatem Nagród Biznesu Sportowego za rok 2014. Wśród nagrodzonych znaleźli się także Robert Lewandowski, Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

09 marca 2015
Absolvent Talent Days na Narodowym

18 i 19 marca odbędzie się trzecia warszawska edycja największych targów pracy i praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days. Stadion Narodowy będzie pełnił funkcję miejsca spotkań najlepszych i najbardziej prestiżowych pracodawców oraz studentów i absolwentów szukających zatrudnienia.