Archiwum 2015

18 lutego 2015
Weź udział w treningu z Czerkawskim!

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i zastanawiałeś się jak to jest stanąć oko w oko z prawdziwym mistrzem? Spełnij swoje marzenie i weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Były gwiazdor NHL poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

16 lutego 2015
Trwają zapisy na wolontariat przy 10. PZU Półmaratonie Warszawskim

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wolontariatu. Od 12 lutego trwają zapisy na wolontariat podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Organizatorzy czekają na chętnych.

16 lutego 2015
Korona Narodowego zdobyta. Co dalej?

Rusza Pierwsza Polska Zimowa Ekspedycja "Korona Warszawy"! Jej celem jest zdobycie w stylu alpejskim sześciu najwyższych wzniesień znajdujących się na obszarze Warszawy w sezonie zimowym 2015. O swoich planach informowali na koronie Stadionu Narodowego.

15 lutego 2015
Specjalny parking przed Narodowym

W związku z pożarem konstrukcji mostu Łazienkowskiego uruchamiamy tymczasowy parking typu „Parkuj i Jedź (P+R)” na błoniach Stadionu Narodowego. Skorzystać z parkingu będą mogli wszyscy, którzy chcą pozostawić swoje auta na prawym brzegu Wisły i ruszyć dalej komunikacją publiczną.

12 lutego 2015
Żużel trafił na spektakularny stadion

Rozmowa z Andrzejem Witkowskim – Prezesem Polskiego Związku Motorowego.

11 lutego 2015
Bilety na Zimowy Narodowy w aplikacji SkyCash

Kolejka w kasie Stadionu Narodowego? Skorzystaj z aplikacji SkyCash, za pośrednictwem której możesz teraz kupić bilety na atrakcje oferowane przez Zimowy Narodowy!

06 lutego 2015
Zakochaj się w najpopularniejszym miejscu w Polsce!

Zakochaj się w najpopularniejszym miejscu w Polsce! Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny wieczór we dwoje w ekskluzywnej Loży VIP. Jesteś singlem – weź udział w szybkich randkach lub przyjdź z przyjaciółmi do prestiżowej Loży Platynowej.

03 lutego 2015
Mistrzowie fajerwerków na Narodowym

Poznaj uczestników międzynarodowego konkursu pirotechnicznego, który już we wrześniu na błoniach Stadionu Narodowego! Na końcu materiału także film przedstawiający spektakl oczami widza w strefie widokowej.

30 stycznia 2015
W gronie faworytów do mistrzostwa

Rozmowa z Nickim Pedersenem – trzykrotnym indywidualnym mistrzem świata na żużlu, reprezentantem Danii.

29 stycznia 2015
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Narodowym

Na Stadionie Narodowym w Warszawie 7 i 8 lutego swoją ofertę po raz pierwszy w tym roku zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi.