Archiwum 2015

27 stycznia 2015
Biura na Narodowym wynajęte!

Stadion Narodowy wśród największych... biurowców w Polsce. W ciągu roku spółka PL.2012+ znalazła najemców na blisko 16 tys. mkw. powierzchni. Umowy podpisało w sumie 20 firm i organizacji.

20 stycznia 2015
Rekord Guinnessa na Zimowym Narodowym

342 obroty na minutę – to oficjalnie najszybszy piruet na łyżwach w historii! Rekord Świata, który został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego, ustanowiła Olivia Rybicka–Oliver.

15 stycznia 2015
Bal karnawałowy z Zimowym Narodowym

Karnawał na lodowisku! Niesamowite przebrania, najlepsza muzyka i przyjaciele - to wszystko tylko na Zimowym Narodowym.

13 stycznia 2015
Pokazy, jakich jeszcze w Warszawie nie było

II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne na Stadionie Narodowym w Warszawie nie są zwykłym show z fajerwerkami. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką oraz innymi atrakcjami. Idealne zgranie wszystkich elementów przeniesie widzów w niezwykły świat ognia i dźwięku.

13 stycznia 2015
O ptakach na Narodowym

Jakie ptaki żyją w Waszym sąsiedztwie, czym jest Ogród na ptaki, jak mądrze dokarmiać ptaki, po co im pióra? Poznajcie odpowiedzi na te i szereg innych pytań ornitologicznych!

12 stycznia 2015
Fundacja Dziecięca Fantazja i Zimowy Narodowy spełniają marzenia!

Już 19 stycznia Stadion Narodowy zamieni się w najbardziej zakręcone miejsce na świecie. Tego dnia zostanie podjęta próba pobicia rekordu świata i Guinnessa na najszybszy piruet na łyżwach.

12 stycznia 2015
Ferie? Tylko na Zimowym Narodowym!

Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym. Nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą, poranki dla dzieci, disco lodowisko dla maluchów, bale karnawałowe, skatepark, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to tylko jedne z wielu atrakcji.

12 stycznia 2015
Zapraszamy na wspólne treningi - dołącz do FMW Runners!

Nowy rok, nowy projekt, nowe wyzwanie! Fundacja „Maraton Warszawski” zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi w Warszawie! Już od stycznia czołowi polscy biegacze długodystansowi - Łukasz Oskierko i Bartosz Olszewski będą pracowali z Wami nad formą do 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

08 stycznia 2015
Już jest oficjalny plakat II edycji Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych

6000 ładunków wystrzeli w powietrze 5 września 2015 roku podczas drugiej edycji Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych! Impreza odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, a bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

08 stycznia 2015
OWM: Pierwsze treningi 2015 roku

Nowy rok przywitał biegaczy trenujących do ORLEN Warsaw Marathon porywistym wiatrem i zmienną pogodą. Na szczęście warunki atmosferyczne nie złamały motywacji zawodników i frekwencja dopisała po raz kolejny we wszystkich ośmiu miastach – wspólnie biegało już 500 osób!