Głosujemy na Sonika i oglądamy z nim Grand Prix

Głosujemy na Sonika i oglądamy z nim Grand Prix

Rafał Sonik, który jest jedynym przedstawicielem sportów motorowych w tegorocznym Plebiscycie "Przeglądu Sportowego", nie ukrywa, iż chętnie pojawi się na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, ponieważ żużel zawsze go fascynował.

Kup bilet na wystawę!

Zimowy Narodowy poleca aplikację NBP Safe!

Czy wiecie, że… do 1995 roku można było płacić Chopinem, Wyspiańskim czy Moniuszką, którzy znajdowali się na banknotach?
Na sylwestra wybieracie się za granicę? Wiecie, ile peso filipińskich kupicie za 100 koron szwedzkich? 
Dostaliście banknot i nie wiecie, czy jest prawdziwy?

Imprezy firmowe na Zimowym Narodowym!

Coraz więcej firm decyduje się na zorganizowanie wyjątkowej imprezy świątecznej lub noworocznej na Zimowym Narodowym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wybierasz się w weekend na Zimowy Narodowy? Koniecznie sprawdź, którędy wejść na stadion

Odcinek specjalny 53. Rajdu Barbórka, Zimowy Narodowy, Warszawski Jarmark Świąteczny, wystawy Dinozaury na żywo oraz Van Gogh Alive, wycieczki po PGE Narodowym, a także liczne wydarzenia o charakterze biznesowym - to atrakcje czekające na gości PGE Narodowego w dniach 11-13 grudnia 2015 roku.

Wypisywanie kartek świątecznych i zdobienie pierników

Warszawski Jarmark Świąteczny zaprasza na kolejne atrakcje weekendowe. W najbliższą sobotę goście będą mogli wypisać i wysłać kartki świąteczne z mobilnego punktu pocztowego, a także ozdobić pierniki. Z kolei w niedzielę, przed Jarmarkiem, stanie ambulans, w którym będzie można oddać krew. 

Szalony "lot" nad Zimowym Miasteczkiem

Co zrobić, aby zjazd tyrolką był jeszcze bardziej ekscytujący? To proste! Podwajamy emocje i lecimy tandemem - złap przyjaciela, swoją drugą połowę, albo tatę czy mamę i zdecydujcie się na wspólną zabawę z Ekstremalnym PGE Narodowym.

Ruszyła sprzedaż karnetów na Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości. Już od dzisiaj można kupić karnety na poszczególne atrakcje Zimowego Miasteczka, które gwarantują niższą cenę, niż przy zakupie pojedynczych biletów.

Tak się "lata" z Ekstremalnym PGE Narodowym

Wróciła jedna z najciekawszych atrakcji stolicy - kolejka tyrolska na PGE Narodowym! Zobacz, jak wygląda zjazd na linie z prędkością dochodzącą do 60 km/h.