Archiwum 2015

28 listopada 2015
Ruszyło największe Zimowe Miasteczko w Polsce!

Płyta PGE Narodowego zamieniła się w arenę zimowej rozrywki. To wszystko za sprawą Zimowego Narodowego! Przez trzy miesiące, codziennie, goście mogą skorzystać z kompleksu lodowisk, spróbować emocjonującego zjazdu z lodowej górki, potańczyć na łyżwach, a także pograć w curling! Z kolei fani desek, rolek i longboardów mają przygotowaną swoją strefę - kryty "Skatepark Kinder Maxi King".

26 listopada 2015
Weekend atrakcji na Zimowym Narodowym!

Dyskoteka na łyżwach, animacje dla dzieci, warsztaty deskorolkowe i rolkowe, zdobienie świątecznych stroików na Warszawskim Jarmarku Świątecznym, występy taneczne, muzyczne i teatralne – te i inne atrakcje czekają w weekend na gości Zimowego Narodowego.

25 listopada 2015
Zimowy Narodowy na Snapchacie

Po tygodniu od założenia, snapchatowy profil Zimowy Narodowy znalazł się w najpopularniejszym rankingu marek polskojęzycznych Hash.fm.

23 listopada 2015
Rihanna ogłasza światową trasę - wystąpi na PGE Narodowym

Międzynarodowa supergwiazda, zwyciężczyni Grammy Award® i multi-platynowa artystka, Rihanna, ogłasza dziś - THE ANTI WORLD TOUR. 5 sierpnia 2016 roku wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym.

23 listopada 2015
Bartosz Zmarzlik: Chcę być mistrzem świata!

Polski mistrz świata juniorów, Bartosz Zmarzlik, uczestniczył w Gali Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) w hiszpańskim Jerez de la Frontera. – Polska ma dwóch mistrzów świata seniorów: Jerzego Szczakiela i Tomasza Golloba. Dlaczego nie miałbym być tym trzecim? – powiedział z uśmiechem po odebraniu medalu.

22 listopada 2015
Ruszyła sprzedaż biletów

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy! W najbliższy weekend, 28 listopada, wielkie otwarcie Zimowego Narodowego, a już od dziś można kupić bilety na poszczególne atrakcje "Zimowego Miasteczka".

21 listopada 2015
Kup bilet na Zimowy Narodowy

19 listopada 2015
Polski mistrz świata na Gali FIM

Bartosz Zmarzlik, jako Indywidualny Mistrz Świata Juniorów 2015, będzie uczestniczył w Gali Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM), która 22 listopada odbędzie się w hiszpańskim Jerez de la Frontera.

17 listopada 2015
Zaplanuj świąteczne spotkanie! Teraz loże VIP -50%

Uwolnij magię Świąt! Wyróżnij swoją imprezę i zaproś gości na wyjątkowe spotkanie świąteczne w ekskluzywnej loży VIP. Komu podarujesz wieczór pełen atrakcji?

16 listopada 2015
Zdobądź Lożę VIP na 2016 rok dla Twojej firmy

Wyjątkowa oferta wynajmu loży na 2016 rok jest już dostępna! Skontaktuj się z naszymi doradcami, poznaj szczegóły i pozwól swojemu biznesowi pojawić się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce.