Żużlowy Narodowy wzorem Wembley

Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki – aż czterech Polaków wystartuje w cyklu Grand Prix 2016! Będzie się on składał z jedenastu turniejów. Trzy z nich odbędą się w Polsce.

Z PGE Narodowego na Rotax Grand Final

Portimao jest w tym tygodniu światową stolicą kartingu! Obecny tam Polak Łukasz Bartoszuk w kwalifikacji zajął 8 lokatę w kategorii DD2 Max, w której startowało 70 zawodników. W Portugalii trwają treningi przed największą imprezą kartingową świata - Rotax Grand Final - już w sobotę rozegrany zostanie finał światowy w kartingu profesjonalnym!

PZPN: Asystent Kibica na mecz Polska-Islandia

Już w piątek, 13 listopada 2015 roku o godzinie 20.45 na PGE Narodowym reprezentacja Polski zagra z Islandią. Specjalnie dla Was PZPN przygotował Asystent Kibica na towarzyskie starcie z finalistą EURO 2016.

Wielki powrót Zimowego Narodowego

Już po raz trzeci na płycie PGE Narodowego powstanie Zimowe Miasteczko – największe lodowisko w Polsce. Ponad 5 tysięcy mkw. lodu, 3 lodowiska, zaskakująca górka lodowa i nowość – tor do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu.

Dinozaury na żywo od 5 listopada w Warszawie

Ponad 3 miliony odwiedzających na całym świecie, 40 robotów-dinozaurów rzeczywistych rozmiarów na powierzchni blisko 2 tys. mkw.

Parking na mecz Polska-Islandia

13 listopada 2015 roku reprezentacje Polski i Islandii zmierzą się na PGE Narodowym w meczu towarzyskim. Na błoniach stadionu przygotowano specjalny parking, na którym będzie można pozostawić samochód na czas meczu. Trwa internetowa sprzedaż biletów.

Seniorzy bawili się na PGE Narodowym

250 osób uczestniczyło w Balu Seniora zorganizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga–Południe oraz PGE Narodowy. Bal zorganizowano w związku z przypadającym 1 października Międzynarodowym Dniem Osób Starszych.

Tai Woffinden: liczę na kibiców!

- Naprawdę nie mogę się doczekać LOTTO Warsaw FIM SGP w Warszawie. To piękny stadion – mówi Tai Woffinden. Indywidualny Mistrz Świata 2015 wierzy, że tym razem wszystko będzie przygotowane perfekcyjnie, a zawody zadowolą wytrawnych kibiców żużla.

Zdobądź Lożę Biznesową na mecz Polska-Islandia

Eliminacje do Euro 2016 za nami! Wspaniałe wyniki w eliminacjach na PGE Narodowym przypieczętowały awans reprezentacji Polski do Mistrzostw Europy rozgrywanych w przyszłym roku we Francji.

Kartingowy Narodowy wraca wiosną

Jedyny w stolicy asfaltowy tor do kartingu zakończył sezon! W tym roku odwiedziło go aż 20 tys. gości. Dzieci i dorośli poznali już świat wielkich wyścigów. Kartingowy Narodowy wróci przed stadion wiosną 2016 roku.