Archiwum 2015

27 października 2015
Bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Ruszyła sprzedaż otwarta biletów na 2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i mecz żużlowej reprezentacji Polska - reszta świata.

26 października 2015
Noc i dzień zmierzyły się na Narodowym

W szóstej edycji VERVA Street Racing spotkały się dwa motoryzacyjne światy, a za kółkiem najbardziej unikalnych maszyn usiedli m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski oraz Felix Baumgartner.

21 października 2015
Przeleć się nad PGE Narodowym!

Lubicie latać? Jeżeli tak, to zapraszamy Was na wycieczkę z serwisem Polskazdrona.pl. Zobaczcie, jak PGE Narodowy prezentuje się na tle Warszawy i zajrzyjcie do miejsc, których nie widać na co dzień. Miłego lotu!

21 października 2015
VERVA Street Racing już w sobotę!

Oficjalne wyścigi i rajdy wpisane na stałe w kalendarze międzynarodowych federacji vs. bezkompromisowy drift, ściganie do granicy mocy i ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami.

20 października 2015
Dieta i aktywność fizyczna skutkują: mniej otyłych nastolatków w Polsce

Wyniki najnowszych badań HBSC monitorujących styl życia polskich nastolatków zostały ogłoszone na PGE Narodowym podczas II Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Instytutu Matki i Dziecka poświęconej problematyce otyłości.

15 października 2015
Wielkie motoryzacyjne show coraz bliżej

Ponad trzysta efektownych samochodów będą mogli obejrzeć fani czterech kółek podczas VERVA Street Racing. Do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało zaledwie kilka dni.

15 października 2015
Żużel na Narodowym: bilety od 19 października

Od 19 października rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żużlu. Zawody odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 14 maja o godzinie 19.00. Następnego dnia zaplanowano (początek o godz. 14.00) mecz Polska – Reszta Świata.

13 października 2015
Van Gogh Alive – The Experience już od 14 listopada w Warszawie

Po Berlinie, Szanghaju, Petersburgu, Florencji i Singapurze przyszedł czas na Warszawę. Długo wyczekiwana, światowej sławy wystawa Van Gogh Alive już 14 listopada zagości w specjalnie do tego stworzonej przestrzeni wystawienniczej przy PGE Narodowym.

13 października 2015
Zobacz, jak Polacy wywalczyli awans na Euro 2016

Eliminacje do Euro 2016 za nami! Wspaniały triumf nad Irlandią na PGE Narodowym przypieczętował awans reprezentacji Polski do turnieju rozgrywanego w przyszłym roku we Francji. Nadszedł czas podsumowań.

11 października 2015
Polacy jadą do Francji!

Biało-Czerwoni poskromili piłkarzy Irlandii na PGE Narodowym! Dzięki zwycięstwu 2:1 (2:1) Polacy zapewnili sobie miejsce w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016. Podczas meczu piłkarzy dopingowało 57 tysięcy kibiców.