Archiwum 2015

11 października 2015
[ZDJĘCIA] Tak Polacy kibicują na PGE Narodowym

57 tysięcy gardeł dopingowało piłkarzy podczas meczu eliminacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Polacy wygrali z Irlandią 2:1. Posłuchaj hymnu śpiewanego przed meczem i poczuj emocje kibiców na trybunach PGE Narodowego.

11 października 2015
Oświadczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej

PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN.

11 października 2015
PZPN: Asystent Kibica na mecz Polska-Irlandia

Reprezentacje Polski i Irlandii zmierzą się w niedzielę 11 października na murawie PGE Narodowego! Wybierasz się na mecz? Zapoznaj się z asystentem kibica przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

10 października 2015
[ZDJĘCIA] Polacy i Irlandczycy trenowali na PGE Narodowym

Reprezentacje Polski i Irlandii trenowały na murawie PGE Narodowego przed niedzielnym meczem eliminacyjnym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016.

08 października 2015
"Kibice są dla nas najważniejsi"

Niespodzianki dla kibiców, dwa zamiast jednego, turnieje żużlowe, preferencyjne możliwości zakupu biletów, program w prezencie – to wszystko jako zadośćuczynienie za nieudaną I edycję Grand Prix w Warszawie.

06 października 2015
Parking na VERVA Street Racing

Motoryzacyjne show VERVA Street Racing rozgrzeje widzów PGE Narodowego 24 października 2015 roku! Z myślą o fanach, którzy przyjadą na wydarzenie samochodami, uruchamiamy specjalny parking na błoniach areny. Trwa sprzedaż internetowa biletów wjazdowych.

06 października 2015
Warszawski Jarmark Świąteczny przed PGE Narodowym

Już 28 listopada, w ramach Zimowego Narodowego, przy PGE Narodowym, po raz drugi ruszy Warszawski Jarmark Świąteczny – oficjalny jarmark stolicy. Iluminacja świetlna, świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie, to jedne z wielu propozycji czekających na gości.

05 października 2015
Poznaj nowinki e-commerce i wyprzedź konkurencję w 2016 roku

W 2014 roku wartość rynku sprzedaży detalicznej w internecie w Polsce wynosiła, według szacunków PMR, prawie 24 mld zł (5,7 mld euro). Obroty branży zwiększają się w tempie przynajmniej 15 proc. w skali roku. Jak wykorzystać ten potencjał wzrostu, aby zdobyć dużą część rynku przed konkurencją?

01 października 2015
"Jadwiga - recenzja", autor: Robert Stawski

"Mamo ja mam 36 lat i muszę się w końcu usamodzielnić!", czyli recenzja najnowszej premiery Teatru XL okiem Roberta Stawskiego.

29 września 2015
Parking na mecz Polska-Irlandia

11 października reprezentacje Polski i Irlandii zmierzą się na PGE Narodowym w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016. Na błoniach stadionu przygotowano specjalny parking, na którym będzie można pozostawić samochód na czas meczu. Trwa internetowa sprzedaż biletów.