Próby przed wydarzeniem VERVA Street Racing 2016

VERVA Street Racing zagości 17 września na błoniach PGE Narodowego. W związku z organizacją wydarzenia pragniemy uprzejmie poinformować naszych sąsiadów o harmonogramie przygotowań do imprezy oraz o planie jej przebiegu.

Darmowe warsztaty rolkowe już w ten weekend

W ten weekend na PGE Narodowym zawitają rolkarze. Bierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i szalej na rolkach!

Unikalne pojazdy na Verva Street Racing

Już w tę sobotę wielkie motoryzacyjne święto na błoniach PGE Narodowego. Organizatorzy przygotowali wyjątkowe atrakcje dla wszystkich fanów czterech kółek!

Absolwent CIES/FIFA Sport Management Programme rzecznikiem prasowym Mistrzostw Europy do lat 21

Filip Adamus, absolwent międzynarodowych studiów zarządzania w sporcie, uruchomionych na PGE Narodowym wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego, objął funkcję rzecznika prasowego turnieju UEFA EURO U21 Polska 2017. Adamus będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną wydarzenia oraz koordynację operacji medialnej i telewizyjnej.

Verva Street Racing 2016 - zapoznaj się z informatorem!

Wybierasz się na największą imprezę motoryzacyjną w Polsce? Zobacz najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia!

Wynajmij Lożę VIP na Roztańczony PGE Narodowy 2016

Spędź niezapomniany wieczór z Roztańczonym PGE Narodowym w prestiżowych lożach VIP PGE Narodowego. W promocyjnej cenie 500 zł za osobę otrzymasz:

Rekrutacja na III edycję prestiżowych studiów FIFA/CIES Programme in Sports Management

Do końca września prowadzona będzie rekrutacja na kolejną edycję FIFA/ CIES Programme in Sports Management - najbardziej prestiżowe studia z zakresu zarządzania w sporcie. Jedyny tego typu projekt w Polsce, realizowany jest przez PL.2012+ we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego oraz International Centre for Sport Studies (CIES).

Verva Street Racing pełna muzycznych gwiazd!

Tegoroczna edycja Verva Street Racing to nie tylko motoryzacja. Na flagowej imprezie PKN Orlen pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

Pozytywna energia kolorów na PGE Narodowym

Feeria kolorów, tysiące ludzi w proszku i pozytywne emocje. Dziś na PGE Narodowym odbył się "najszczęśliwszy bieg świata" - The Color Run™. W tej dyscyplinie każdy jest medalistą.

Narodowy Dzień Badmintona na PGE Narodowym

Setki badmintonistów, 50 profesjonalnych kortów i widowiskowe pojedynki. PGE Narodowy stał się na jeden dzień światowym centrum badmintona.