Archiwum 2016

19 grudnia 2016
''Rusz się po Świętach Warszawo'' 2016

Już po raz drugi, od 26 do 28 grudnia warszawiacy i goście odwiedzający stolicę będą mogli spalić poświąteczne kalorie w ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”. Jazda na łyżwach, animacje i konkursy na lodowisku dla dzieci i dorosłych pozwolą zgubić nadwyżkowe kilogramy. Wystarczy pobrać bezpłatne zaproszenia, aby spędzić aktywnie czas z bliskimi na wybranych slotach na Zimowym Narodowym.

19 grudnia 2016
Wynik finansowy najlepszy w historii

PGE Narodowy zakończy 2016 rok na operacyjnym plusie z bardzo dobrym wynikiem finansowym. Zgodnie z prognozą, zysk operacyjny będzie znacząco lepszy niż w 2015 roku i będzie wynosił ponad 15 mln zł - poinformował prezes PL.2012+ Jakub Opara na konferencji prasowej podsumowującej kończący się czwarty rok działalności spółki.  

16 grudnia 2016
Bladecross i Grand Fingers na Zimowym Narodowym

Zimowy Narodowy to lodowiska, bumper cars, curling i górka lodowa, ale też kryty skatepark. To właśnie na Skateparku Zimowego Narodowego w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędą się zawody rolkarskie „Bladecross dla dzieci” oraz zawody fingerboradowe zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardingu.

15 grudnia 2016
Gwiazdy na Zimowym Narodowym

Zimowe Miasteczko cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości  wśród których nie brakuje znanych osób.

15 grudnia 2016
Zenon Plech: Polacy okrzepli i muszą walczyć o medale

— Jesteśmy potęgą żużla i najwyższy czas, aby nasi młodzi zawodnicy totalnie zdominowali Grand Prix — uważa Zenon Plech, wicemistrz świata i jedna z legend polskiego żużla. Przypomnijmy, że były zawodnik Stali Gorzów i Wybrzeża Gdańsk przed tegoroczną edycją Grand Prix wraz z Markiem Cieślakiem, trenerem kadry narodowej, czuwał nad prawidłowym przygotowaniem toru do zawodów na PGE Narodowym.

14 grudnia 2016
Odkryj stałe atrakcje PGE Narodowego

W związku z pytaniami kierowanymi do PL.2012+, operatora PGE Narodowego, o Oceanarium Prehistoryczne 3D uprzejmie informujemy, że ta atrakcja od 1 września 2016 r. jest niedostępna na terenie naszego obiektu. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną przez 7 dni w tygodniu - wycieczkami z przewodnikiem oraz Miniaturowym Światem, czyli mobilną makietą kolejową.

14 grudnia 2016
Informacja spółki PL.2012+ na temat systemów i zabezpieczeń na PGE Narodowym

Zarząd spółki PL.2012+ informuje, że w 2016 roku przeprowadzono szczegółowe kontrole wszystkich systemów bezpieczeństwa, w tym zabezpieczeń przeciwpożarowych. Prace te związane były między innymi z organizacją szczytu NATO na terenie PGE Narodowego. Wysoka sprawność tych systemów była podstawowym i koniecznym warunkiem dopuszczenia obiektu do organizacji obrad Paktu Północnoatlantyckiego.

12 grudnia 2016
Jak finansować sport w Polsce? Konferencja na PGE Narodowym

O wpływie sportu na rozwój regionalny, badaniu społecznych korzyści inwestycji w sport oraz samych programach umożliwiających prowadzenie projektów sportowych rozmawiano podczas Konferencji "Finansowanie sportu z funduszy międzynarodowych" na PGE Narodowym.

09 grudnia 2016
Świąteczne godziny otwarcia Miniaturowego Świata

Chcesz odwiedzić Miniaturowy Świat na PGE Narodowym w okresie świątecznym? Sprawdź, w jakich godzinach ekspozycja będzie dostępna!

09 grudnia 2016
Spotkaj się z Jerzym Dudkiem na Zimowym Narodowym

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Jerzym Dudkiem, legendą polskiej piłki na Zimowym Narodowym.