Wielka Makieta Kolejowa powraca do stolicy

Po raz kolejny w Warszawie będzie można zobaczyć z bliska największą w Polsce i jedną z największych w Europie mobilnych makiet kolejowych. Wielka Makieta Kolejowa czeka na wielbicieli modelarstwa już od 10 września na PGE Narodowym.

Parking na Verva Street Racing

Chcesz przyjechać na Verva Street Racing samochodem? Dla wszystkich zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking wewnętrzny na PGE Narodowym!

Konkurs na projekty gadżetów reklamowych PGE Narodowego

Najnowocześniejszy obiekt wielofunkcyjny w Polsce, PGE Narodowy, to miejsce pozytywnej energii. Tu sport łączy się z rozrywką i biznesem. Tu dynamika łączy się z innowacyjnością.

Wybierasz się na wycieczkę? Już jest nowy harmonogram

Wraz z zakończeniem wakacji zmienił się harmonogram wycieczek z przewodnikiem! Osoby indywidualne chcące zwiedzić PGE Narodowy mają do wyboru aż cztery trasy. Poznaj godziny startu poszczególnych wycieczek.

Rocznica: przeciwko totalnej tyranii zła

8 września 1968 Ryszard Siwiec dokonał samospalenia na Stadionie Dziesięciolecia. Zostawił list, w którym napisał, że po długiej walce i rozwadze postanowił zaprotestować "przeciwko totalnej tyranii zła, nienawiści i kłamstwa, opanowującego świat".

Największa konferencja SOLIDWORKS w Europie – ruszyła rejestracja na DPS Forum 2016

Premiera SOLIDWORKS 2017, przykłady zastosowania oprogramowania do poprawy jakości życia, spotkania z wyjątkowymi ludźmi z branży - to tylko część programu tegorocznego DPS Forum, największego w Europie spotkania użytkowników SOLIDWORKS. Rejestracja na konferencję właśnie ruszyła.

Gwiazdy Narodowego Dnia Badmintona!

Już w tę sobotę PGE Narodowy zamieni się w światowe centrum badmintona. Debliści Vladimir Ivanov i Ivan Sozonov to goście specjalni Narodowego Dnia Badmintona!

Kolorowi biegacze na start!

The Color Run Tropicolor World Tour 2016 czyli najszczęśliwszy bieg na świecie, kolejny raz zawita na błoniach PGE Narodowego!

Rozświetlony PGE Narodowy

Najnowocześniejszy obiekt wielofunkcyjny w Polsce rozświetla już nazwa własna PGE Narodowy. W miniony weekend zakończył się montaż dwóch konstrukcji o wadze 10 ton każda.

Parking na Narodowy Dzień Badmintona i The Color Run

Wybierasz się na Narodowy Dzień Badmintona lub The Color Run samochodem? Skorzystaj z parkingu na PGE Narodowym!