Już w weekend mistrzostwa Polski w mądrych zakupach

Dla gości Zimowego Narodowego specjalna niespodzianka od Factory Annopol – partnera Zimowego Narodowego.

Fingerboarding w Skateparku Narodowym w Warszawie

Już w tę sobotę (19.11) w strefie chill na skateparku na Zimowym  Narodowym dostępny do jazdy będzie profesjonalny fingerpark.

Ubieramy się na cebulkę!

Przypominamy, że PGE Narodowy nie jest konstrukcją całkowicie zamkniętą, stąd temperatura na płycie Zimowego Miasteczka jest niska, może różnić się o kilka stopni od temperatury panującej na zewnątrz.

Przed nami 4. edycja przystanku Skateboardowego

Już 19 listopada na Skateparku Zimowego Narodowego rusza drugi przystanek Skateboardowego Grand Prix Polski 2016.

Disco Lodowisko z Zimowym Narodowym

Już w najbliższy piątek na Disco Lodowisko z 4Fun.Tv specjalni goście Dj Slavic Girl znana bliżej jako Ola Ciupa oraz Dj Adamus.

Biznes z ludzką twarzą na PGE Narodowym

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to pojęcie, obok którego żadna marka nie może przejść obojętnie. Według raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki" w 2015 roku polskie firmy zgłosiły rekordową liczbę dobrych praktyk CSR (811).

Viva Photo Awards 2016 na Zimowym Narodowym!

Już od dziś do 1 grudnia goście Zimowego Narodowego mogą obejrzeć prace laureatów tegorocznej edycji konkursu VIVA! Photo Awards. Najlepsze fotografie wyłoniło wyjątkowe jury, m.in. redaktor naczelna VIVY, Ryszard Horowitz, Marcin Kydryński, Jacek Bonecki i Sandro Miller, fotograf Johna Malkovicha.

Warszawska Liga Deskorolkowa już w najbliższą niedzielę

Warszawska Liga Deskorolkowa to cykl treningów i zawodów deskorolkowych, których celem jest popularyzacja deskorolki wśród najmłodszych Warszawiaków. Warszawska Liga Deskorolkowa adresowana jest do młodych skejtów w wieku 6 – 15 lat, zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Punkt widokowy i wycieczki z przewodnikiem - wyłączenia

W związku z przypadającym na 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości, punkt widokowy i wycieczki nie funkcjonują.

Zimowy Narodowy nieczynny 11 listopada

W związku z przypadającym na 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości informujemy, że Zimowy Narodowy będzie nieczynny.