Bal Seniora ponownie na PGE Narodowym

To już czwarty Bal Seniora na PGE Narodowym, organizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Praga Południe. Tańcom i dobrej zabawie nie było końca!

Spółka PL.2012+ w gronie firm wspierających rozwój przedsiębiorczości

Po raz trzeci przyznano "Złote Laury Super Biznesu", czyli nagrody które honorują ludzi, instytucje i firmy za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości. W gronie nominowanych do nagrody znalazła się spółka PL.2012+.

Każdy będzie mógł kupić PGE Narodowy

Specjalna edycja gry Monopoly "Reprezentacja Polski" pojawi się na rynku na początku listopada. Na planszy znalazły się polskie stadiony, w tym "Dom Polskiej Reprezentacji", czyli PGE Narodowy. Poza obiektami sportowymi gracze mogą kupować najpopularniejszych zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wycieczki z przewodnikiem - zarezerwuj trasę już dziś

Chcesz poczuć atmosferę piłkarskiej szatni? A może wolisz zobaczyć, gdzie podczas imprez na PGE Narodowym bawią się goście VIP? Już dzisiaj zarezerwuj najbardziej interesującą Cię trasę wycieczki.

Zimowy Narodowy powraca

Już 5 listopada, na płycie PGE Narodowego, po raz czwarty powstanie największe w Polsce lodowisko! Zimowy Narodowy to stolica zimowej rozrywki: trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i dużo więcej.

Warszawski AWF z wizytą na PGE Narodowym

Studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie gościli dziś na PGE Narodowym. W programie odwiedzin była, m.in. wycieczka po stadionie i prezentacja poświęcona organizacji imprez, przygotowana przez pracowników spółki PL.2012+.

Już w najbliższy weekend na stadionie PGE Narodowym będzie padał śnieg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz własnym pasjom, Arkadiusz Walus organizuje wydarzenie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Nie tylko dla narciarzy.

PZPN kontra PGE Narodowy, czyli przyjacielskie starcie na murawie

Po emocjach piłkarskich związanych z meczami reprezentacji Polski na PGE Narodowym, przyszedł czas na rozegranie tradycyjnego meczu pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a spółką PL.2012+, operatorem areny.

Certyfikat "Teraz Polska" dla spółki PL.2012+

Spółka PL.2012+, laureat konkursu "Teraz Polska", otrzymała certyfikat potwierdzający zachowanie uprawnień do posługiwania się Godłem. Operatora obiektu PGE Narodowy wyróżniono za usługi wynajmu powierzchni eventowych, organizacji oraz współpracy przy organizacji eventów.

Piątkowska, Królikowski, Mroczek, Maserak na murawie PGE Narodowego

To był wyjątkowy mecz, bo dedykowany wyjątkowej dziewczynce, czteroletniej Kai Czerwińskiej, która walczy z nowotworem złośliwym układu nerwowego. 13 października na murawę PGE Narodowego wybiegły drużyny z gwiazdami i darczyńcami w składzie. Walka na boisku była bardzo zacięta i mecz zakończył się wynikiem 1:0.