Lewandowski ratuje Polaków przed Armenią na PGE Narodowym

W doliczonym czasie gry Robert Lewandowski strzałem głową pokonał Arsena Beglarjana i Polacy z wynikiem 2:1 wygrali z Armenią. Biało-Czerwoni zdobyli trzy punkty za zwycięstwo i są wiceliderem w grupie E w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Depeche Mode ogłaszają Global Spirit Tour

Trasa rozpocznie się 5 maja 2017 w Sztokholmie w Szwecji. Nowy album studyjny Depeche Mode Spirit na początku 2017 roku.

Wielki Mecz Charytatywny dla Kai

PGE Narodowy włącza się w pomoc dla ciężko chorej Kai Czerwińskiej. Kaja ma cztery lata. W 2015 roku zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy układu nerwowego (neuroblastoma w IV stadium zaawansowania z przerzutami do szpiku i kości).

Biało-Czerwoni pokonali Danię!

Robert Lewandowski trzy razy pokonał Kaspera Schmeichela, ale brawa należą się całej jedenastce i kibicom. 58 tysięcy widzów na PGE Narodowym było dziś 12 zawodnikiem na meczu. Nasza drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo w grupie E w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2018 roku, a PGE Narodowy znowu przyniósł szczęście naszej reprezentacji.

Wszystkie drogi prowadzą na...

Droga do sukcesu, droga do finału, droga do mistrzostwa, droga do sławy. Wszystkie drogi prowadzą na PGE Narodowy.

Konferencja prasowa Reprezentacji Polski przed meczem z Danią

Już jutro Reprezentacja Polski zmierzy się z Danią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Polscy piłkarze odbyli dziś trening na PGE Narodowym, a wcześniej spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Parking na mecz Polska-Armenia na PGE Narodowym

Chcesz przyjechać na mecz Polska-Armenia samochodem lub motocyklem? Specjalnie dla naszych gości, uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.

Wycieczki i punkt widokowy - wyłączenia

W związku z meczami Reprezentacji Polski w piłce nożnej odbywającymi się w tę sobotę (8.10) i przyszły wtorek (11.10), nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu wycieczek z przewodnikiem i punktu widokowego.

Asystent Kibica na mecz Polska-Armenia

Wybierasz się na mecz Polska-Armenia? Zapoznaj się z Asystentem Kibica przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Dowiedz się jak dojechać na miejsce imprezy i którą bramą dostać się na PGE Narodowy.

Audiodeskrypcja podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie dwóch meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej - z Danią i Armenią.