Informator dla kibiców na mecz Polska-Dania

Wybierasz się na mecz Polska - Dania? Zapoznaj się z Asystentem Kibica przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej! Dowiedz się jak dojechać na miejsce imprezy i którą bramą dostać się na PGE Narodowy.

PGE Narodowy przyjazny dzieciom

Konkurs "Świat Przyjazny Dziecku" Komitetu Ochrony Praw Dziecka rozstrzygnięty! Galę na PGE Narodowym poprowadziła dziennikarka Paulina Chylewska, a swoim występem zachwyciła wokalistka Agata Nizińska.

Kadra Adama Nawałki rozpoczęła zgrupowanie

Już w najbliższą sobotę na PGE Narodowym Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018! Podopieczni Adama Nawałki rozpoczęli dziś zgrupowanie przed spotkaniami z Danią i Armenią.

Coldplay zagra na PGE Narodowym

Coldplay ogłasza pierwsze koncerty na 2017 rok w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour! Grupa wystąpi 18 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym.

Kup bilet na parking na mecz Polska-Dania

Reprezentacje Polski i Danii zmierzą się na PGE Narodowym w sobotę 8 października. Osobom, które przyjeżdżają na mecz, udostępniamy specjalny parking na błoniach PGE Narodowego. Sprzedaż biletów umożliwiających wjazd na parking prowadzona jest w sklepie internetowym areny.

Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu

PGE Narodowy odwiedzili dziś wyjątkowi goście, którzy wzięli udział w gali podsumowującej obchody Europejskiego Tygodnia Sportu. Jednym z nich był minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

Instytut Matki i Dziecka walczy z otyłością wśród dzieci

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka zorganizowała na PGE Narodowym konferencję dotyczącą problemu otyłości wśród dzieci.

Jak zarządzać marką w sporcie? Debata na PGE Narodowym

PGE Narodowy, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), New Balance, czyli marki, które zna każdy fan sportu w Polsce, były wiodącym tematem debaty, która odbyła się na PGE Narodowym. Podczas spotkania teoretycy, praktycy i dziennikarze rozmawiali o zarządzaniu marką w sporcie. Moderatorem IV debaty FIFA/CIES Sport Management Programme był Tomasz Włodarczyk, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego.

Wielka Makieta Kolejowa podbija serca najmłodszych

Przyjdź ze swoimi pociechami na Wielką Makietę Kolejową na PGE Narodowym i pozwól rozbudzić wyobraźnię dziecka!

Zagraj na PGE Narodowym

Jak czuje się zawodowy piłkarz wybiegając na murawę PGE Narodowego? Nigdy więcej nie będziesz się musiał nad tym zastanawiać!