Archiwum 2016

04 października 2016
Informator dla kibiców na mecz Polska-Dania

Wybierasz się na mecz Polska - Dania? Zapoznaj się z Asystentem Kibica przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej! Dowiedz się jak dojechać na miejsce imprezy i którą bramą dostać się na PGE Narodowy.

04 października 2016
PGE Narodowy przyjazny dzieciom

Konkurs "Świat Przyjazny Dziecku" Komitetu Ochrony Praw Dziecka rozstrzygnięty! Galę na PGE Narodowym poprowadziła dziennikarka Paulina Chylewska, a swoim występem zachwyciła wokalistka Agata Nizińska.

03 października 2016
Kadra Adama Nawałki rozpoczęła zgrupowanie

Już w najbliższą sobotę na PGE Narodowym Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018! Podopieczni Adama Nawałki rozpoczęli dziś zgrupowanie przed spotkaniami z Danią i Armenią.

03 października 2016
Coldplay zagra na PGE Narodowym

Coldplay ogłasza pierwsze koncerty na 2017 rok w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour! Grupa wystąpi 18 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym.

30 września 2016
Kup bilet na parking na mecz Polska-Dania

Reprezentacje Polski i Danii zmierzą się na PGE Narodowym w sobotę 8 października. Osobom, które przyjeżdżają na mecz, udostępniamy specjalny parking na błoniach PGE Narodowego. Sprzedaż biletów umożliwiających wjazd na parking prowadzona jest w sklepie internetowym areny.

30 września 2016
Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu

PGE Narodowy odwiedzili dziś wyjątkowi goście, którzy wzięli udział w gali podsumowującej obchody Europejskiego Tygodnia Sportu. Jednym z nich był minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

30 września 2016
Instytut Matki i Dziecka walczy z otyłością wśród dzieci

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka zorganizowała na PGE Narodowym konferencję dotyczącą problemu otyłości wśród dzieci.

29 września 2016
Jak zarządzać marką w sporcie? Debata na PGE Narodowym

PGE Narodowy, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), New Balance, czyli marki, które zna każdy fan sportu w Polsce, były wiodącym tematem debaty, która odbyła się na PGE Narodowym. Podczas spotkania teoretycy, praktycy i dziennikarze rozmawiali o zarządzaniu marką w sporcie. Moderatorem IV debaty FIFA/CIES Sport Management Programme był Tomasz Włodarczyk, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego.

29 września 2016
Wielka Makieta Kolejowa podbija serca najmłodszych

Przyjdź ze swoimi pociechami na Wielką Makietę Kolejową na PGE Narodowym i pozwól rozbudzić wyobraźnię dziecka!

28 września 2016
Zagraj na PGE Narodowym

Jak czuje się zawodowy piłkarz wybiegając na murawę PGE Narodowego? Nigdy więcej nie będziesz się musiał nad tym zastanawiać!