Archiwum 2016

28 września 2016
Wynajmij Lożę VIP na mecze Reprezentacji Polski

Przeżyj niezapomniane emocje podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej w specjalnie przygotowanej loży VIP!

28 września 2016
Gokartowe Happy Hours!

Kartingowy Narodowy przygotował specjalną promocję dla wszystkich miłośników gokartów na zakończenie sezonu gokartowego. Zapoznaj się z ofertą!

28 września 2016
O kolei na PGE Narodowym

Przedstawiciele spółki Przewozy Regionalne podpisali dziś na PGE Narodowym umowę kredytową z konsorcjum banków Banku Gospodarstwa Krajowego, PKO BP i BZ WBK.

28 września 2016
Zabytkowe pojazdy zakończyły rajd!

Ponad 30 niesamowitych pojazdów wyruszyło w zeszłym tygodniu z PGE Narodowego w ramach rajdu Grand Prix Polskich Pojazdów Zabytkowych im. Witolda Rychtera.

27 września 2016
Narodowy Dzień Sportu z PGE Narodowym

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na Piknik w ramach czwartej edycji Narodowego Dnia Sportu, który odbędzie się 1 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego.

27 września 2016
Świętujemy Narodowy Dzień Sportu!

Narodowy Dzień Sportu już w tę sobotę na błoniach PGE Narodowego. Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i spędź aktywny dzień razem z nami!

26 września 2016
Muzyka disco i dance opanowała PGE Narodowy!

Prawie 37 tysięcy widzów zgromadzonych w sobotę na PGE Narodowym bawiło się w rytmie największych przebojów muzyki disco i dance. Przed publicznością i widzami telewizji Polsat wystąpili m.in. zespół Ich Troje, Boney M., MiG, Weekend oraz Akcent.

21 września 2016
Roztańczony PGE Narodowy 2016 - informacja o kasach biletowych

Informujemy, że w dniu 21 września ruszyła sprzedaż biletów na terenie PGE Narodowego!

20 września 2016
Parking na Roztańczony PGE Narodowy 2016

Już w tę sobotę Roztańczony PGE Narodowy! Dla wszystkich przyjeżdżających samochodem, przygotowaliśmy płatny parking na błoniach.

19 września 2016
Rekordowa Verva Street Racing

Ponad 100 tysięcy ludzi uczestniczyło w sobotnim święcie motoryzacji na PGE Narodowym! Goście mogli podziwiać najlepsze samochody z różnych stron świata oraz bawić się w rytmie hitów największych gwiazd sceny muzycznej.