Godziny działania PGE Narodowego w trakcie świąt

W związku z obchodami Świąt Bożego Narodzenia w dniach 23-26 grudnia 2018 roku zmianie ulegają godziny, w których dostępne będą atrakcje PGE Narodowego. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym harmonogramem przed odwiedzeniem areny.

Ostatnia szansa na tańsze bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Tylko do końca grudnia można kupować tańsze bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym. Zniżka wynosi 10 zł. Arena jest już wypełniona w blisko 80 proc.

Wycieczki i punkt widokowy - harmonogram na 26 grudnia

Nie masz pomysłu jak spędzić drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia? Zabierz rodzinę i przyjaciół na wyjątkową wycieczkę po PGE Narodowym. Dla naszych gości przygotowaliśmy harmonogram specjalnie na ten dzień.

Poznaj niezwykły świat elfów

Przyjdź na PGE Narodowy i odkryj niezwykły świat pomocników Świętego Mikołaja! Wielka Fabryka Elfów - "Niedokończona zabawka" dostępna w Warszawie do 22 grudnia.

Ferie Zimowe 2018 - poznaj ofertę wycieczek

Zastanawiasz się jak spędzić wolny czas podczas ferii zimowych? Zabierz przyjaciół, rodzinę, znajomych i odwiedź najnowocześniejszą arenę w Polsce!

Inwazja gigantów na PGE Narodowym

"Inwazja gigantów" to myśl przewodnia Międzynarodowej Wystawy z klocków LEGO®. Już od soboty na PGE Narodowym będzie można obejrzeć budowle, których nie eksponowano nigdy wcześniej w Polsce.

PGE Narodowy ponownie na plusie

Zysk operacyjny za 2017 rok wyniesie 7 mln zł, a liczba gości odwiedzających PGE Narodowy osiągnie poziom 1,7 mln osób – ogłosił Jakub Opara, Prezes Zarządu spółki PL.2012+ podczas świątecznego spotkania z dziennikarzami.

Pobierz aplikację mobilną PGE Narodowego

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o najlepszych wydarzeniach, mieć dostęp do wyjątkowych promocji oraz innowacyjnych funkcjonalności? Pobierz bezpłatną aplikację PGE Narodowego.

PGE Narodowy dla "Szlachetnej Paczki"

19 870 paczek trafiło już do potrzebujących w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W tegoroczną edycję włączyła się także spółka PL.2012+, będąca operatorem PGE Narodowego.

Parada MotoMikołajów wystartowała!

PGE Narodowy po raz kolejny gościł u siebie MotoMikołajów. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 300 uczestników i masę atrakcji, w tym m.in. kramik świąteczny, animacje dla dzieci, konkursy i możliwość wejścia na Zimowy Narodowy.