Archiwum 2017

24 lipca 2017
PGE Narodowy w siedmiu językach świata

PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach. Od teraz będzie można go zwiedzać w siedmiu językach!

21 lipca 2017
Konferencja medialna poświęcona Ceremonii Otwarcia LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym

Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza na konferencję medialną poświęconą Ceremonii Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

20 lipca 2017
Marta: uczennica gimnazjum, mieszkanka Ożarowa Mazowieckiego

20 lipca 2017
Depeche Mode ponownie na PGE Narodowym

Już w piątek jedno z największych muzycznych wydarzeń 2017 roku - Depeche Mode wystąpi na PGE Narodowym w ramach europejskiej trasy "The Global Spirit Tour". 

20 lipca 2017
Zwalczymy nudę sportem

7 października spotykamy się ponownie na pikniku rodzinnym na błoniach PGE Narodowego, w ramach V edycji Narodowego Dnia Sportu. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w sportach drużynowych lub lekkoatletyce, na specjalnie przygotowanym mobilnym boisku.

19 lipca 2017
Last minute: koncert Depeche Mode

To już ostatnia chwila, by kupić Pakiety VIP SKYBOX na miejsca w loży na PGE Narodowym na koncert Depeche Mode. Legendarna grupa wystąpi w Warszawie już w piątek 21 lipca 2017 roku.

19 lipca 2017
Koncert Depeche Mode - informator

Przed nami jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce - Depeche Mode już po raz drugi wystąpi na PGE Narodowym. Zespół zagra 21 lipca w ramach europejskiej trasy "The Global Spirit Tour" i oprócz najnowszych piosenek, usłyszymy takie hity jak "Enjoy the Silence" czy "Personal Jesus". Wybieracie się na koncert? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

12 lipca 2017
Parking na koncert Depeche Mode

Depeche Mode wraca na PGE Narodowy! Grupa wystąpi na płycie areny w piątek 21 lipca 2017 roku. Dla fanów zespołu, którzy wybierają się na to spotkanie autem, przygotowaliśmy specjalny parking na błoniach areny. Trwa internetowa sprzedaż biletów parkingowych.

08 lipca 2017
Będzie drugi koncert Eda Sheerana w Polsce. Pierwszy wyprzedał się w godzinę!

8 lipca ruszyła sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym. Zainteresowanie wydarzeniem było olbrzymie, a bilety wyprzedały się w godzinę.

06 lipca 2017
8 lipca rusza sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana

11 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na jedynym koncercie w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy promującej najnowszy album „÷”. 8 lipca o godzinie 11 za pośrednictwem eventim.pl ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie. Zobacz plan sektorów PGE Narodowego oraz zapoznaj się z najważniejszymi informacjami związanymi z koncertem.