Archiwum 2017

07 grudnia 2017
Bartosz Zmarzlik zaprosił swojego fana na SGP do Warszawy

W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Bartosz Zmarzlik, który odwiedził 8-letniego Igora Gacę i wręczył mu i jego rodzinie cztery zaproszenia na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Prezent wartościowy, ponieważ na zawody, które odbędą się 12 maja przyszłego roku sprzedano już 40 tys. wejściówek.

05 grudnia 2017
Dwa tygodnie budowy lodowisk w dwie minuty!

Tak powstawał Zimowy Narodowy! Ponad dwa tygodnie zajęło agencji Testa Communications zmienienie płyty na PGE Narodowym w magiczne Zimowe Miasteczko. Z wszystkich atrakcji możecie korzystać aż do 11 marca.

05 grudnia 2017
Targi na PGE Narodowym? Zobacz, jak to wygląda

Targi Ślubne Wedding to jedno z wydarzeń targowych, które odbywają się regularnie w Biznes Klubie PGE Narodowego. Dedykowane wejście specjalnym tunelem VIP, recepcja, szatnia i przede wszystkim wielka przestrzeń targowa z widokiem bezpośrednio na płytę PGE Narodowego - to wszystko czeka na Ciebie i Twoich gości.

05 grudnia 2017
Twoje dziecko też może razem z Elfami odwiedzić siedzibę Świętego Mikołaja

Do 22 grudnia na PGE Narodowym możecie odwiedzić niezwykłe miejsce, jakim jest Wielka Fabryka Elfów Warszawa. Dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom skompletować Niedokończoną Zabawkę.

02 grudnia 2017
Zimowy Narodowy wystartował po raz piąty

Wraz z nastaniem zimy płyta PGE Narodowego ponownie zamieniła się w Zimowe Miasteczko. Powróciły lodowiska, górka lodowa, bumper cars, a także aż 2 tory do curlingu! Na dzieci czekają zajęcia z muzyką na lodowisku. Dorośli mogą poszaleć na łyżwach na disco lodowisko, albo rozerwać się w stacji grzewczej przy muzyce granej przez najlepszych DJ-ów. Ci, którzy od łyżew wolą kółka, mogą skorzystać ze skateparku. Zimowy Narodowy zaprasza codziennie, aż do 11 marca.

01 grudnia 2017
Coldplay zwycięzcą Ticket of the Year 2017

PGE Narodowy wygrywa ranking miejsc koncertowych w 2017 roku. Zwycięzcą plebiscytu "Ticket of the year", organizowanego przez firmę Ticketmaster, został brytyjski zespół Coldplay. Na drugim miejscu uplasował się legendarny Depeche Mode.

24 listopada 2017
PGE Narodowy świętuje z seniorami

To już piąta edycja "Balu Seniora" na PGE Narodowym. Impreza organizowana jest związku z przypadającym na 1 października Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Tegoroczny bal zgromadził ponad 200 gości reprezentujących placówki i instytucje niosące pomoc osobom starszym z Dzielnicy Praga-Południe.

24 listopada 2017
Gwiazdy światowego boksu na PGE Narodowym

Już 25 maja trybuny PGE Narodowego wypełnią kibice jednego z najstarszych sportów w historii. Podczas Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" zobaczymy zmagania najbardziej utytułowanych i znanych pięściarzy. Część zawodników zaprezentowała się podczas konferencji prasowej.

24 listopada 2017
BLACK FRIDAY: Bilety za złotówkę na Zimowym Narodowym

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy. Od piątku 24 listopada w sklepie internetowym można kupić bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Miasteczka, ale to nie wszystko! Jak przystało na BLACK FRIDAY, Zimowy Narodowy oferuje super zniżkę - bilety na lodowisko za złotówkę!

24 listopada 2017
Konferencja Ministra Sportu i Turystyki: #Dobre2Lata

Podczas konferencji prasowej "2 lata w Ministerstwie Sportu i Turystyki" minister Witold Bańka podsumował realizuję celów, które zostały założone w listopadzie 2015 roku, na początku kadencji rządu Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie z dziennikarzami odbyło się w Loży Platynowej PGE Narodowego. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia.