Archiwum 2017

04 lipca 2017
Zamknięcie parkingu na błoniach PGE Narodowego

28 czerwca 2017
Ed Sheeran w Polsce

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2018 roku. Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce. Odnoszący spektakularne sukcesy wokalista wystąpi 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta na żywo będzie promować swój najnowszy album "Divide". Bilety trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11.

26 czerwca 2017
Rekolekcje Jezus na Stadionie

Już w tę sobotę wyjątkowe rekolekcje - Jezus na Stadionie, których prelegentem będzie ugandyjski kapłan John Baptist Bashobora. Tegoroczne rekolekcje będą trzecimi, które organizowane są na PGE Narodowym.

26 czerwca 2017
Pakiety VIP Hospitality, Premium i VIP Skybox

Przeżyj najlepsze wydarzenia w Lożach VIP PGE Narodowego! Poznaj kalendarz imprez i już teraz kup rewelacyjne pakiety, które zapewnią Ci niezapomnianą zabawę.

23 czerwca 2017
Dni Otwarte Kartingu Wyczynowego na Kartingowym Narodowym

Wszystkich sympatyków gokartów zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Kartingu Wyczynowego na PGE Narodowym. Kartingowy Narodowy wraz z Fundacją Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program przygotował dla Was wiele atrakcji, m.in. profesjonalną strefę zawodniczą i karting show!

22 czerwca 2017
Budowa placu zabaw przy PGE Narodowym

Jeszcze w tym roku na terenach położonych przy PGE Narodowym powstanie integracyjna strefa zabaw dla dzieci. Spółka PL.2012+ zarządzająca obiektem ogłosiła właśnie przetarg na jej budowę. Oferty można składać do 6 lipca.

22 czerwca 2017
The Color Run - utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją biegu The Color Run na PGE Narodowym, zachęcamy do zapoznania się utrudnieniami w ruchu wokół obiektu i wyłączeniami bram.

20 czerwca 2017
PGE Narodowy wspiera akcję "Choroba? Pracuję z nią!"

Kampania "Choroba? Pracuję z nią!" to inicjatywa pacjentów chorych przewlekle, którzy mimo swojej choroby i konieczności jej długofalowego leczenia, nie chcą rezygnować z pracy zawodowej oraz ciągłej konieczności angażowania w pomoc innych osób. Spółka PL.2012+, będąca operatorem PGE Narodowego, włącza się do akcji poprzez podpisanie listu otwartego.

20 czerwca 2017
Lato w mieście na PGE Narodowym

Nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu w wakacje? Przyjdź na PGE Narodowy i zobacz największą arenę wielofunkcyjną w Polsce!

18 czerwca 2017
Coldplay zagrał na PGE Narodowym

Grupa Coldplay po raz drugi w historii wystąpiła na PGE Narodowym. Artyści przyjechali do Warszawy w ramach trasy koncertowej A Head Full Of Dreams Tour. Sprzedaż albumu A Head Full Of Dreams, który ukazał się w grudniu 2015 roku, przekroczyła 4 miliony kopii.