Archiwum 2017

17 czerwca 2017
Last minute: koncert Coldplay

To ostatnia okazja, by kupić wyjątkowe miejsca w Loży VIP na PGE Narodowym w trakcie koncertu Coldplay, który już 18 czerwca 2017 roku.

14 czerwca 2017
Twój mecz na PGE Narodowym!

Marzysz o tym, by wyjść w świetle jupiterów na murawę PGE Narodowego, usłyszeć gwizdek i rozegrać mecz? Teraz to jest możliwe! Poznaj specjalną ofertę, którą przygotowaliśmy dla Twojej firmy i daj się porwać sportowym emocjom.

13 czerwca 2017
Koncert Coldplay - informator dla fanów

Już w tę niedzielę wszyscy fani zespołu Coldplay usłyszą na żywo ich największe przeboje. Zespół wystąpi na PGE Narodowym w ramach trasy "A Head Full Of Dreams". Wybierasz się na koncert? Zapoznaj się z informatorem!

10 czerwca 2017
Biało-Czerwoni pokonali Rumunię

Reprezentacja Polski pokonała 3:1 Reprezentację Rumunii w rewanżowym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. W ubiegłym roku w Bukareszcie Polska pokonała Rumunię 3:0. Podczas dzisiejszego spotkania wszystkie gole dla Biało-Czerwonych zdobył Robert Lewandowski.

10 czerwca 2017
Wolontariat podczas meczu Polska-Rumunia

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na PGE narodowym w roku 2017, w którym naszych piłkarzy do boju wspierali wolontariusze.

09 czerwca 2017
Audiodeskrypcja na mecz Polska-Rumunia

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie meczu Polska-Rumunia, który 10 czerwca odbędzie się na PGE Narodowym.

08 czerwca 2017
Asystent Kibica na mecz Polska-Rumunia

Wybierasz się w sobotę na mecz Polska-Rumunia na PGE Narodowym? Zapoznaj się z Asystentem Kibica, przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

07 czerwca 2017
PGE Narodowy wspiera akcję "Dar Serca"

10 czerwca po raz drugi w Ożarowie Mazowieckim, odbędzie się Wielki Piknik Krwiodawstwa "Dar serca – pobijmy razem rekord". PGE Narodowy jest jednym z partnerów wydarzenia.

05 czerwca 2017
Parking na The Color Run

The Color Run po raz kolejny zagości na PGE Narodowym! Wybierasz się na bieg i chcesz zaparkować samochód na błoniach PGE Narodowego? Ruszyła sprzedaż biletów parkingowych, są dostępne w naszym sklepie internetowym.

05 czerwca 2017
Zobacz relację foto z Shell V- Power Show!

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego gościliśmy fanów motoryzacji. Shell V-Power Show to ogromne wydarzenie, podczas którego można było dowiedzieć się więcej o nowej ofercie paliwa Shell, a przy okazji spotkać się z Mistrzem Świata Formuły 1 w sezonie 2007 - Kimi Räikkönenem'em.