Archiwum 2017

03 czerwca 2017
Wolontariat podczas 21. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Wydarzenie o zupełnie innym ciężarze gatunkowym niż zawody sportowe na PGE Narodowym także przyciągnęło do wolontariatu sporą liczbę ochotników.

02 czerwca 2017
[Na żywo] Zobacz 21. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy już po raz 21 pozwala zrozumieć i poznać naukę, ukazując ją jako niezwykle ekscytującą i pasjonującą dziedzinę życia, a poprzez przybliżenie warsztatu naukowca zachęca i inspiruje zwiedzających do podjęcia samodzielnej aktywności naukowej. Nie możesz przyjść dziś na PGE Narodowy? Oglądaj transmisję online z imprezy!

02 czerwca 2017
Parking na mecz Polska-Rumunia

Reprezentacje Polski i Rumunii spotkają się 10 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym walcząc o zwycięstwo w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2018. Dla kibiców, którzy wybierają się na to spotkanie autem, przygotowaliśmy specjalny parking na błoniach areny. Trwa internetowa sprzedaż biletów parkingowych.

01 czerwca 2017
The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę

25 czerwca błonia PGE Narodowego opanuje rzesza pokrytych kolorowym proszkiem biegaczy, tłumy młodych ludzi i rozbiegane rodziny – to wszystko w ramach The Color Run by Skittles. Miasto będzie trzecim punktem na tegorocznej trasie wydarzenia. Zapisy na bieg cały czas trwają.

31 maja 2017
Parking na Shell V-Power Show

4 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym odbędzie się Shell V-Power Show - wielkie święto fanów motoryzacji. Już dziś zachęcamy do zakupu biletów na parking zlokalizowany na błoniach areny. Wjazd na parking od ulic Sokolej, Zamoyskiego i Targowej.

31 maja 2017
Rekordy KSW 39: Colosseum

Federacja KSW pragnie potwierdzić, że pod względem sprzedaży biletów, z wynikiem 57 766, sobotnia gala KSW 39: Colosseum była największym wydarzeniem w nowożytnej historii MMA, a drugim w ogóle, tylko za legendarnym wydarzeniem Pride Shockwave z 2002 roku.

31 maja 2017
21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - wyłączenia bram

W związku z organizacją 21. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik informujemy, że w dniach 31 maja - 5 czerwca nastąpią tymczasowe zamknięcia bram PGE Narodowego.

31 maja 2017
Inauguracja wystawy "Pragnę zwyciężać" na PGE Narodowym

30 maja mieszkańcom Warszawy i turystom została udostępniona wystawa upamiętniająca zmagania polskich sportowców podczas Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii w marcu 2017 roku. Ekspozycja pojawiła się na ogrodzeniu PGE Narodowego przy Al. Zielenieckiej.

30 maja 2017
Parking na 21. Piknik Naukowy

3 czerwca 2017 roku na PGE Narodowym odbędzie się największa w Europie impreza plenerowa o tematyce naukowej - 21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Już dziś zachęcamy do zakupu biletów na parking zlokalizowany na błoniach areny.

30 maja 2017
21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. W tym roku po raz kolejny zawita na PGE Narodowym. Motywem przewodnim tegorocznego pikniku jest planeta Ziemia.