Archiwum 2017

29 maja 2017
Khalidov zwycięski w walce wieczoru KSW 39: Colosseum

W walce wieczoru gali KSW 39: Colosseum, w okrągłej klatce organizacji zmierzyli się z sobą dwaj aktualni czempioni! Mamed Khalidov, mistrz kategorii średniej stanął do boju z Borysem Mańkowskim, mistrzem kategorii półśredniej.

24 maja 2017
KSW 39 Colosseum - informator dla kibiców

Już w tę sobotę największa gala w historii KSW na PGE Narodowym. Na ringu zobaczymy najlepszych zawodników MMA, którzy powalczą o mistrzowskie tytuły federacji. Zapoznaj się z informatorem przed sobotnią galą.

23 maja 2017
Audiodeskrypcja podczas KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na ringu, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym.

23 maja 2017
Kup bilety premium na siatkarski hit roku

24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym ponownie odbędzie się wielkie siatkarskie widowisko. Już dziś możesz skorzystać z naszej oferty dla najbardziej wymagających kibiców!

22 maja 2017
Parking na KSW Colosseum

Wybierasz się samochodem na KSW Colosseum? Już dzisiaj kup bilet na parking na błoniach PGE Narodowego.

22 maja 2017
Miejsca VIP na Roztańczony PGE Narodowy

23 września oddajemy do Państwa dyspozycji największy taneczny parkiet w Polsce i ekskluzywne Loże w strefie VIP PGE Narodowego. Roztańczony PGE Narodowy, najlepsze w Polsce widowisko z największymi gwiazdami muzyki tanecznej oraz nasza obsługa zapewnią Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie.

22 maja 2017
Ogarnij inżynierię na PGE Narodowym

Chcesz poznać tajemnice projektowania i druku 3D? A może wolisz sprawdzić jak można wprawić w ruch wiatrak, sprawić by dźwigał on ciężary i jak pozyskać z niego energię elektryczną? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz już w tę sobotę na PGE Narodowym.

18 maja 2017
Spotkaj się ze swoimi ulubionymi autorami książek

Już dzisiaj rozpoczynają się Warszawskie Targi Książki na PGE Narodowym, podczas których gościem honorowym będą Niemcy. Zapoznaj się z przewodnikiem po targach.

17 maja 2017
Zapowiedź walki o pas KSW w wadze ciężkiej

Federacja KSW prezentuje zapowiedź pojedynku mistrzowskiego w królewskiej kategorii KSW. Już 27 maja na KSW 39 Colosseum w swoistym starciu "jasności z ciemnością" Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr będzie bronił tytułu przeciwko Marcinowi Różalskiemu.

16 maja 2017
Gokartowa niespodzianka dla najmłodszych

Kartingowy Narodowy prezentuje nowe gokarty Junior i przygotowuje specjalną promocję dla najmłodszych fanów adrenaliny.