Archiwum 2017

16 maja 2017
Świat książek na PGE Narodowym

Blisko 800 wystawców z 32 krajów, 1000 twórców, 1500 wydarzeń – tak  zapowiadają się rozpoczynające się 18 maja 8. Warszawskie Targi Książki na PGE Narodowym, największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce.

13 maja 2017
Wolontariat podczas 2017 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Pierwsza odsłona wolontariatu na PGE Narodowym w nowej formie. Blisko 140 wolontariuszy wzięło udział w wydarzeniu. Dla organizatorów wolontariatu było to pierwsze tak poważne wyzwanie w przygotowaniu wolontariatu na PGE Narodowym w roku 2017.

11 maja 2017
Last minute: Miejsce w Loży VIP na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Specjalna okazja dla najbardziej wymagających fanów czarnego sportu! Kup miejsce w Loży VIP PGE Narodowego na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland już za 900 zł netto.

11 maja 2017
Ostatnie bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Indywidualne mistrzostwa świata na żużlu już w tę sobotę na PGE Narodowym. Żużlowcy po raz trzeci wyjadą na specjalnie w tym celu wybudowany tor na płycie stołecznej areny. Chcesz zobaczyć na żywo to wielkie święto czarnego sportu? Bilety są jeszcze dostępne!

11 maja 2017
Celebryci lubią żużel

LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rokrocznie budzi zainteresowanie i gromadzi liczną grupę fanów przyjeżdżających do Warszawy z całej Polaki i zagranicy. 13 maja zasiądą na trybunach na PGE Narodowym, aby kibicować najlepszym polskim żużlowcom. Wśród nich są także znani sportowcy, ludzie kultury i celebryci.

10 maja 2017
Pod którym kaskiem kryje się przyszły mistrz świata?

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Sprawdź swoją wiedzę na temat żużla i kup bilet na wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie!

10 maja 2017
LOTTO Warsaw FIM SPG of Poland - wyłączenia

W związku z organizacją LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 13 maja na PGE Narodowym, prosimy o zapoznanie się z wyłączeniami i utrudnieniami w nadchodzących dniach.

10 maja 2017
Perfekcyjny tor na PGE Narodowym

Na PGE Narodowym odbył się test toru przed LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Tor jest przygotowany doskonale, a w parowym turnieju juniorów najlepsi okazali się Dominik Kubera i Bartosz Smektała - zawodnicy FOGO Unii Leszno.

09 maja 2017
Parking na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Wybierasz się na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland samochodem? Już dzisiaj kup bilet na parking na błoniach PGE Narodowego!

08 maja 2017
Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Bilety na te wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie są jeszcze dostępne!