Archiwum 2017

08 maja 2017
Zapowiedź rewanżu Kita vs Bedorf na KSW 39 Colosseum

Federacja KSW prezentuje zapowiedź jednego z najciekawszych rewanżów w historii polskiego MMA. Już 27 maja na KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym, były mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf po raz drugi skrzyżuje rękawice z Michałem Kitą.

08 maja 2017
II faza sprzedaży otwartej na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 8 maja o 11.00 udostępniona została druga z trzech transz biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym: Polska – Serbia. W pierwszej kolejności (8 maja) prowadzona będzie przedsprzedaż, a następnego dnia rozpocznie się sprzedaż otwarta.

06 maja 2017
Zobaczysz te dziewczyny już za trzy dni

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Sprawdź swoją wiedzę na temat żużla i kup bilet na wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie!

04 maja 2017
Informator kibica przed LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

W sobotę 13 maja kibiców w Polsce czeka wielkie żużlowe święto. Tego dnia o godzinie 19.00 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W zawodach wystartuje pięciu reprezentantów Polski: Bartosz Zmarzlik, Piotr i Przemysław Pawliccy, Patryk Dudek i Maciej Janowski.

03 maja 2017
Przeczytaj poradnik wolontariusza

Wolontariat na PGE Narodowym to wsparcie oferowane zarówno organizatorom wydarzeń jak gościom odwiedzającym arenę. Chcesz zostać wolontariuszem? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

02 maja 2017
Arka Gdynia zwycięzcą Pucharu Polski 2017!

Arka Gdynia wygrywa 2:1 w meczu z Lechem Poznań na PGE Narodowym w finale Pucharu Polski. Zwycięskie bramki ustanowili kolejno Rafał Siemiaszko i Luka Zarandia. Zobacz relację foto z meczu!

01 maja 2017
Finał Pucharu Polski - wyłączenia

Już jutro finał Pucharu Polski, pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. W związku z organizacją meczu, następują wyłączenia w atrakcjach na PGE Narodowym.

28 kwietnia 2017
Limitowana oferta last minute na mecz finałowy Pucharu Polski

Ostatnie miejsca w Loży VIP na mecz finałowy Pucharu Polski! Limitowana oferta last minute: odkrywaj sportowe emocje na nowo. Lech Poznań i Arka Gdynia zmierzą się już 2 maja na PGE Narodowym.

28 kwietnia 2017
Asystent Kibica na Finał Pucharu Polski

2 maja o godzinie 16.00 na PGE Narodowym rozpocznie się mecz finałowy Pucharu Polski. O zwycięstwo walczyć będą Lech Poznań z Arką Gdynia. Zachęcamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

28 kwietnia 2017
Jak działa PGE Narodowy?

Już w sobotę 29 kwietnia o godzinie 11.50 w TVP1 będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu "Jak to działa?", którego gospodarz Radek Brzózka, opowie o tajnikach funkcjonowania PGE Narodowego.