Archiwum 2017

28 kwietnia 2017
Wiosenne porządki na PGE Narodowym

Akcją sadzenia drzew rozpoczęły się wiosenne porządki na terenach zielonych wokół PGE Narodowego. Szpaler lip i klonów pojawił się na pasie terenu zielonego przy Alei Zielenieckiej. Rośliny zasadzono w ramach nasadzenia zastępczego, aby uzupełnić egzemplarze, które obumarły lub zostały uszkodzone podczas ubiegłorocznych wichur. Klony zasadzono wokół miejsca, na którym wkrótce powstanie plac zabaw dla dzieci. Dzięki temu stworzono naturalną barierę od szumu ulicy i samochodowych spalin.

27 kwietnia 2017
Otwarcie turnieju o puchar Tymbarku - utrudnienia w ruchu

W związku z rozpoczęciem i otwarciem turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w dniu 29 kwietnia nie będzie dostępna brama nr 2 PGE Narodowego.

27 kwietnia 2017
Audiodeskrypcja na finał Pucharu Polski

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie meczu finałowego Pucharu Polski, który 2 maja odbędzie się na PGE Narodowym.

26 kwietnia 2017
Reebok Spartan Race na PGE Narodowym

26 sierpnia na PGE Narodowym odbędzie się wyścig Spartan Sprint. Bieg z 25 przeszkodami na dystansie powyżej 5 km to jedyna taka impreza w Europie przeprowadzana na tego typu obiekcie.

24 kwietnia 2017
Wszyscy wspieramy Tomasza Golloba

#MistrzJestJeden to hasło, które we wtorek (25 kwietnia) pojawi się na elewacji PGE Narodowego. Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec w dziejach tej dyscypliny sportu, mistrz świata z 2010 roku, który przez lata zapewniał reprezentacji Polski historyczne sukcesy, w ubiegłym roku na PGE Narodowym pożegnał się z kadrą.

24 kwietnia 2017
Zobacz zapowiedź walki Popka z Hardkorowym Koksem!

Federacja KSW prezentuje zapowiedź hitowej walki Popka Monstera z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką, która odbędzie się już 27 maja podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym.

21 kwietnia 2017
Parking na mecz finałowy Pucharu Polski

Jedziesz samochodem na mecz finałowy Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja 2017 roku? Zadbaj o miejsce postojowe na parkingu na błoniach PGE Narodowego. Trwa internetowa sprzedaż biletów parkingowych.

21 kwietnia 2017
Wynajmij Lożę Biznesową na Finał Pucharu Polski

Lech Poznań i Arka Gdynia spotkają się w Finale Pucharu Polski w piłce nożnej mężczyzn 2 maja 2017 roku na murawie PGE Narodowego.

21 kwietnia 2017
Kongres Liderów Rzeczypospolitej na PGE Narodowym

PGE Narodowy gościł dziś uczestników Kongresu Liderów Rzeczypospolitej. Organizatorem Kongresu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych i Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

20 kwietnia 2017
Puchar Polski: Lech Poznań i Arka Gdynia zagrają w meczu finałowym

Już za niecałe dwa tygodnie poznamy zwycięzcę rozgrywek Pucharu Polski 2017. W finale na PGE Narodowym spotkają się Lech Poznań z Arką Gdynia.